Aced. Uwikłani. Seria Driven

Cena: 39.90 zł

Driven, Fueled, Crashed, Raced. Rylee i Colton żyją długo i szczęśliwie... Stop. Życie to nie bajka. Zawsze przynosi jakieś niespodzianki.

Minęło sześć lat. Pora na zmianę w odwiecznym cyklu życia. Kruche szczęście może roztrzaskać się na zawsze. Przez jedno wydarzenie.

Odkryj najbardziej mroczne zakątki duszy Rylee i Coltona. Wkrocz w świat, w którym będziesz śmiać się i płakać razem z nimi, w którym doświadczysz rozpaczy i odrzucenia, ale też poznasz siłę prawdziwej miłości. Takiej, która potrafi przetrwać wszystkie klęski i niepowodzenia. I wyjść z nich zwycięsko.

Wiem jedno: nie mogę go opuścić.
Wiem jedno: nie mogę jej stracić.
Ale jak odzyskać kontrolę nad własnym życiem?

Driven jest debiutanckim cyklem powieści pióra K. Bromberg. Książki te trudno nazwać romansami — są czymś więcej: emocjonującymi, niepokojąco wciągającymi bestsellerami. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu i doskonale zorganizowaną mamą. Seria Driven, którą napisała pod wpływem impulsu, została bardzo ciepło oceniona przez „New York Times”, „USA Today”, a przede wszystkim przez niezliczone rzesze czytelniczek. Aktualnie K. Bromberg pracuje nad kolejnymi powieściami.

Autor: K. Bromberg

Data wydania: 2017-04-11

ISBN: 978-83-283-3008-5

Format: 140x208

Oprawa: miękka

Twój komentarz

 
 

Byłbym zapomniał

To bardziej książka o człowieku niż o karierze, bo Cezary Pazura odsłania się w niej mocno, choć w niektórych kwestiach raczej bezwiednie. Zwykle takie propozycje mają kształt długich wywiadów i trochę żałuję, że tak ...

Tygodnik Do Rzeczy, 2017-11-06

Rozmowy z Dalajlamą. O życiu, szczęściu i przemijaniu

To nie jest łatwa książka. Wymaga cierpliwości i częstych przerw w czytaniu, żeby zastanowić się nad słowami Dalajlamy. Pogrupowane tematycznie wypowiedzi stanowią formę pośrednią między wykładem a zapisem rozmów. ...

Sztukater.pl, 2017-11-03