Czysta krew i filozofia. Wampiry stają się naprawdę niegrzeczne

Cena: 29.90 zł

Musisz zrozumieć, że od setek, tysięcy lat my, wampiry, uważamy się za lepszych, innych od ludzi. Nasz stosunek do ludzi jest podobny do tego, jaki ludzie mają - dajmy na to - do krów. Są jadalni jak krowy, ale także milutcy.

Coś na ząb? Może masz ochotę na soczystą i krwawą historię? Pociągają Cię mroczne, zmysłowe i szokujące opowieści o wampirach? Jeśli serial Czysta krew jedynie zaostrzył Twój apetyt i zmysły, jeżeli fascynuje Cię metafizyka i dwuznaczność moralna tego pełnego grozy świata albo Twoim narkotykiem są wypełniające ekran niegrzeczny seks, niebezpieczna miłość i nieznośne pożądanie - mamy dla Ciebie prawdziwie niebiańską przekąskę (żadnych syntetycznych substytutów!).

Poddanie się urokowi tej książki nie będzie Cię kosztowało ani kropli krwi, jednak po zakończeniu lektury Twoje postrzeganie rzeczywistości może ulec radykalnej zmianie. Na Twoją odpowiedzialność wręczamy Ci klucz do tajemnic świata wampirów. Jeśli jesteś w stanie oprzeć się ich urokom - zapraszamy na nocny spacer, oświetlany mroczną stroną księżyca. Ci, którzy z własnej woli przekraczacie tę granicę, porzućcie wszelką nadzieję!

 
 

Patroni medialni:


Autor: William Irwin, George A. Dunn, Rebecca Housel

Data wydania: 2010-10-27

Tytuł oryginału: True Blood and Philosophy. We Wanna Think Bad Things with You

ISBN: 978-83-246-2775-2

Format: A5

Oprawa: miękka

Twój komentarz

 
 

Spotkania. Opowieść o wierze w człowieka

Wywiad z szaleńcemTa książka ukaże się na rynku 27 września, ale dla Czytelników mamy specjalny egzemplarz z dedykacją jej bohatera - Mariana Zembali, przekazany nam podczas promocji publikacji zorganizowanej kilka dni temu ...

Głos Zabrza i Rudy Śląskiej, 2017-09-21

Sekrety szpiegów. Techniki, które pomogą Ci zachować czujność i przetrwać w sytuacji zagrożenia

Kto z nas choć przez chwilę nie chciał być jak James Bond? Najbardziej znany pracownik tajnych służb na świecie imponuje klasą, stylem i umiejętnościami. Dla tych, którzy chcą choć zdobyć trochę tych ostatnich wydawnictwo ...

Histmag.org, 2017-09-24