Kalendarz 2018/Radzka radzi: Tobie dobrze w tym! (pakiet)

Cena: 39.90 zł

Kalendarz 2018 to must have dla każdej fashionistki i miłośniczki mody skrojony przez Radzkę — vlogerkę, stylistkę i wielką entuzjastkę historii mody. Ciekawa, energetyczna i przyciągająca wzrok oprawa. Inspirujące kolorowe ilustracje na każdy miesiąc stworzone przez Elenę Ciuprinę i prezentujące kolekcję znanych światowych projektantów. Mała ciekawostka lub cytat ze świata mody na każdy dzień. To wszystko w przejrzystej minimalistycznej formie kalendarza, która pozwoli Ci zapisać ważne myśli, zanotować termin spotkania lub zaplanować każdy dzień. W kalendarzu dużo miejsca na własne notatki, bez zbędnych dodatków i tabelek. Poręczny format zmieści się do torebki.

Najmodniejszy kalendarz na 2018 rok — nie będziesz chciała się z nim rozstać!

W poradniku "Radzka Radzi: Tobie dobrze w tym!" znajdziesz przegląd najważniejszych kwestii związanych z modą. Dowiesz się, jakie kolory pasują do Twojej karnacji, a jakie fasony do Twojej sylwetki. Wspólnie z autorką obalisz mity modowe i zrozumiesz, jak ważną rolę może odgrywać dress code. Odkryjesz, jakie właściwości mają różne tkaniny i dlaczego warto stawiać na najwyższą jakość. Radzka doradzi Ci też, jak z głową robić zakupy i na co zwracać uwagę.

Przeczytaj, wypróbuj w praktyce i ciesz się swoją kobiecością!


Magdalena Kanoniak, ur. w 1984 roku w Zielonej Górze, studiowała we Frankfurcie nad Menem i we Wrocławiu, absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Stylistka osobista, twórczyni pierwszego w Polsce modowego vloga. Jako Radzka opowiada o modzie, pokazuje  codzienne stylizacje oraz przygotowuje poradniki sylwetkowe. Ma entuzjastyczne podejście do mody, a jej filmy na YouTubie oglądają dziesiątki tysięcy internautów. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.
YT: https://www.youtube.com/user/raaadzka
FB: https://www.facebook.com/Radzkavlog
IG: https://www.instagram.com/radzka/

Autor: Magdalena Kanoniak

Data wydania: 2017-11-03

ISBN: 978-83-283-4297-2

Format:

Oprawa: miękka

Twój komentarz

 
 

Byłbym zapomniał

Cezary Pazura opowiada o sobieJeden z najbardziej lubianych polskich aktorów, choć swoją postawą, wypowiedziami i wyborem ról wywołujących mieszane uczucia. W tej książce Cezary Pazura, zwany czasem "Czarusiem", ...

Dziennik Łódzki, 2017-11-17

Naznaczeni przez rewolucję bolszewików

Obyś żył w ciekawych czasach – to przekleństwo, którego autorstwo i pierwotne zastosowanie jest przypisywane Chińczykom zdaje się w adekwatny sposób oddawać atmosferę unoszącą się znad stron książki „Naznaczeni ...

Kulturatka.pl, 2017-11-16