Rodzynki studenckie, czyli co sie wykłada na wykładach

Cena: 24.90 zł

Tu nie ma myślenia. Tu się studiuje!

"Wykład to przenoszenie wiadomości z notatek wykładowcy do notatek ucznia – z pominięciem mózgów ich obu"
Pokolenia uczniów

To książka cenna niczym harwardzki indeks. Zmieniająca postrzeganie tak, jak grafik zajęć zmienia plany na wieczór. A jej wartość na kształt wagi dziennika lekcyjnego jest bardzo znacząca. To pozycja obowiązkowa w każdym plecaku, torebce, na każdym biurku, a nawet we wszystkich dziekanatach i sekretariatach świata. Lektura dedykowana studentom, uczniom, nauczycielom, wykładowcom i tym, którzy z łezką w oku wspominają chwile nieskrępowanej radości podczas własnej nauki.

Antologia złotych, srebrnych i platynowych myśli wykładowców największych i najzabawniejszych polskich uczelni, zebranych podczas ćwiczeń, laborek, wykładów, egzaminów czy… korzystania z pomieszczeń użytku publicznego.

Uwaga! Czytanie tekstów zamieszczonych w książce grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu i zarażaniem otoczenia ogólną wesołością. Przekonaj się, że "studencka jajecznica" to nie tylko "otwarcie lodówki, podrapanie jajek, zamknięcie lodówki". Studencka jajecznica to wszystko to, co dzieje się w naszych klasach, naszych grupach, na naszych uczelniach i co wyzwala w Tobie dziki rechot.

W myśl zasady: 3xZ, czyli Zakuć Zaliczyć Zażartować

Autor: wybór: Mariusz Kędziora

Data wydania:

ISBN: 978-83-246-2666-3

Format:

Oprawa: miękka

Twój komentarz

 
 

Sekrety szpiegów. Techniki, które pomogą Ci zachować czujność i przetrwać w sytuacji zagrożenia

Autorem - wydanej przez Editioblack / Helion - poradnika ?Sekrety szpiegów. Techniki, które pomogą Ci zachować czujność i przetrwać w sytuacji zagrożenia" jest Jason Hanson. Nie byle kto, bowiem to były agent CIA, założyciel ...

Dziennik Łódzki, 2017-09-25

Spotkania. Opowieść o wierze w człowieka

Marian Zembala to niesamowita postać. Znany kardiochirurg, były minister zdrowia, poseł na sejm, a także wieloletni współpracownik profesora Religii.Jego dokonania można by mnożyć, a zachwytom pod jego adresem prawdopodobnie ...

rudarecenzuje.blogspot.co.uk, 2017-09-26