Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Budowa twojego ciała. Co jest czym i jak działa

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Róża Hajkuś
Wydawnictwo:
Czytalisek
Wydawnictwo:
Czytalisek
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
105
Druk:
oprawa miękka
Dostępny format:
     PDF
Czytaj fragment

Książka (29,94 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-35%)
32,43 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(29,94 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook (24,95 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-25%)
37,43 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(24,95 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Mózg? Płuca? A może serce? Który narząd w Twoim organizmie jest najważniejszy? W tej książce znajdziesz odpowiedź!

Cześć! Pozwól, że się przedstawimy ― jesteśmy Twoimi narządami wewnętrznymi. Miło Cię w końcu poznać, bo choć jesteśmy z Tobą od zawsze, na co dzień nas nie widzisz. Mieszkamy w Twoim ciele ― hm, to pewnie dlatego nazywamy się wewnętrzne… Ale nie tylko mieszkamy! Również pracujemy, czyli dbamy o to, by Twój organizm działał prawidłowo. Twoje dobre samopoczucie to dla nas priorytet! 

Który z nas jest najważniejszy? Takie samo pytanie zadał Róży Hajkuś, pediatrze (to taki lekarz, który zajmuje się dziećmi), jej starszy syn. A pani Róża, zamiast po prostu odpowiedzieć, napisała o tym książkę. Właśnie trzymasz ją w ręku. Dowiesz się z niej, jak się nazywają i jak pracują znajdujące się w Twoim ciele organy, za co odpowiada każdy z nich i co się dzieje, kiedy z jakichś przyczyn ich działanie nie jest prawidłowe. 

W książce znajdziesz także nasze portrety ― jesteśmy naprawdę piękne!

A co z tą ważnością? Cóż… Wszystko się wyjaśni podczas lektury. Zapraszamy!

Patroni medialni:


Książka dla czytelników powyżej szóstego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Lek. Róża Hajkuś  

Lekarka, specjalistka pediatrii. Urodziła się w 1988 roku, gdy dzieci nie miały w domach Internetu, czyli według jej synów w prehistorii. Dzieciństwo spędziła w małym miasteczku na Podkarpaciu. Jej ulubionym zajęciem było pisanie historyjek i rysowanie komiksów, które ukrywała w plecionej skrzyni w swoim pokoju. Gdy w domu pojawił się komputer, który dzieliła z bratem, on grał w gry strategiczne, co Róża uważała za stratę czasu. Pisała więc dalej historyjki, co z kolei dla brata było marnotrawstwem nie tylko czasu, ale tym bardziej komputera.

Dorastająca Róża postanowiła zdobyć pewny zawód, przydatny innym ludziom, dlatego po maturze wyjechała do Krakowa, by studiować na Uniwersytecie Jagiellońskim i zostać lekarką. Po uzyskaniu tytułu wróciła w rodzinne strony, ponieważ od początku chciała leczyć tam, gdzie sama dorastała. Potem wyszkoliła się na pediatrę, czyli lekarza od dzieci. Lek. Róża Hajkuś uważa, że to fantastyczna praca, bo można nosić kolorowe ubrania i rozdawać naklejki, ale przede wszystkim pomagać chorym dzieciom, by czuły się lepiej.

Róża Hajkuś lekarz dla dzieci, autorka książek, występ TEDx

W ciągu 35 lat życia Róży dużo się zmieniło i teraz z komputerów korzysta mnóstwo ludzi. Dlatego Róża publikuje treści dla rodziców małych pacjentów w Internecie, na blogu lekarzdladzieci.pl. Prowadzi też konto na Instagramie: @roza_hajkus. Wystąpiła na TEDx z tematem „Medycyna oparta na celebrytach”. Napisała również książkę „Budowa twojego ciała. Co jest czym i jak działa?”, aby dzieci mogły zrozumieć, jak funkcjonuje organizm człowieka, i polubiły swoje ciało jeszcze bardziej. Książka dostepna jest w Sensus w wersji drukowanej oraz ebook

Róża – lekarz dla dzieci, obecnie mieszka z mężem i dziećmi na wsi, wśród pól, po których biegają sarny i bażanty. Gdy to czytasz, prawdopodobnie jest w pracy i bada maluchy albo siedzi z kawą przed komputerem i pisze kolejną książkę. O ile jej dwóch synów nie miało pomysłu, by robiła co innego.

PS. Pleciona skrzynka, w której w dzieciństwie trzymała swoje pierwsze komiksy i historyjki, nadal stoi w jej pokoju.

Czytalisek - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności