ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Moje serce należy do milionera (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Moje serce należy do milionera

Okładka książki Moje serce należy do milionera

Okładka książki Moje serce należy do milionera

Okładka książki Moje serce należy do milionera

Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
Stron:
176
Druk:
oprawa miękka

Gdy on jest niesamowicie bezczelny, zabójczo przystojny i… piekielnie bogaty

Bella i Luke. Nowojorczycy. Ona jest młodą dziewczyną z wyższych sfer, która stara się utrzymać z trudem wywalczoną niezależność od toksycznej matki. On należy do tej grupy mężczyzn, z którymi toksyczne matki pragną wyswatać swoje córeczki księżniczki. Ciemnowłosy, ciemnooki Luke jest wysoki, dobrze zbudowany i pociągający. W poznanej podczas przyjęcia Isabelle od razu budzi pożądanie. Zresztą z wzajemnością. Tyle że dziewczyna w przeciwieństwie do niego nie zamierza poddać się tej chwilowej namiętności.

Wieczorem tych dwoje rozstaje się burzliwie i ― jak się wydaje ― na zawsze…

…tylko po to, by rano powitać się ponownie. W pracy. Isabelle Hamilton, młoda, ambitna absolwentka dwóch kierunków prestiżowych studiów, otrzymuje swoją pierwszą posadę. Wywalczyła ją sobie sama. Będzie niezależna od matki. Niezależna od ojczyma. Niezależna od wszystkich, poza Lukiem Hemsworthem. Bezczelnym playboyem z wieczornego przyjęcia, który, o czym Bella dowiaduje się dopiero rano pierwszego dnia pracy, będzie jej bezpośrednim przełożonym.

Szef podrywacz i jego nowa osobista asystentka? To brzmi jak początek słodko-gorzkiej historii o miłości, zdradzie i zwątpieniu.

Uwaga ― historia tylko dla dorosłych!

Ludzie pokroju Luke’a nie przyjmują odmowy. Oni wyciągają dłoń przed siebie i już wszystko jest ich. Byłam ciekawa, czy człowiek, który ma wszystko, może być szczęśliwy. Myślę nawet, że uczucie, które nas połączyło, zaskoczyło nas tak samo. Było to tak nagłe i niespodziewane, że nie miałam gdzie się schować. Przepadłam i wcale nie wiedziałam, czy wyjdzie mi to na dobre. Ale podobno lepiej jest cierpieć w bólach, niż nigdy nie doświadczyć prawdziwej miłości.

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł