Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Prawdziwi przyjaciele

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Czytalisek
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
36
Druk:
oprawa twarda
Czytaj fragment

Książka (13,90 zł najniższa cena z 30 dni)

44,90 zł (-69%)
13,90 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(13,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Ciepła opowieść o INDYWIDUALIZMIE, WYOBRAŹNI i potędze PRZYJAŹNI. 

 

Kategoria wiekowa: 3 – 6 

Oprawa: twarda z uszlachetnieniami  

 

Dennis ma swój własny sposób wyrażania siebie. Aby go zrozumieć, trzeba mieć wyobraźnię, ale nie wszyscy chcą się wysilać. Dlatego Dennis bywa czasem samotny. Pewnego dnia spotyka Joy… Dziewczynka od razu dostrzega w nim przyjaciela. Ta poruszająca, podnosząca na duchu historia autorstwa Saliny Yoon, pisarki i ilustratorki, laureatki wielu nagród, jest przeznaczona dla każdego, kto choć raz poczuł się inny. 

 

Historia Dennisa z pewnością spodoba się małym wrażliwcom. Główny bohater książeczki stworzonej przez Salinę Yoon wypracował swój własny, niepowtarzalny sposób wyrażania siebie. Jest mimem. Gdy dzieci w klasie chwalą się różnymi drobiazgami i opowiadają o nich, Dennis doskonale udaje konkretne rzeczy. Szybko uzmysławia sobie jednak, że indywidualizm i wyjątkowa wyobraźnia są barierą oddzielającą go od rówieśników. Chłopiec czuje się samotny, lecz gdy pewnego dnia kopie niewidzialną piłkę – ktoś ją łapie. Tak mały mim poznaje Joy, która go doskonale rozumie… 

 

W tym uroczym picturebooku najważniejsze są ilustracje. To one prezentują małemu czytelnikowi to, co Dennis chce przedstawić za pomocą pantomimy. Minimalna ilość tekstu, wyjątkowa szata graficzna, oddziaływanie na emocje i uczucia – wszystko to łączy się w tym tytule w jedną spójną całość. 

Patroni medialni:


Książka dla czytelników powyżej trzeciego roku życia.

Wybrane bestsellery

Czytalisek - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności