Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Clone

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Aleksandra Negrońska
Wydawnictwo:
NieZwykłe
Wydawnictwo:
NieZwykłe
Ocena:
5.0/6  Opinie: 2
Stron:
425
Czas nagrania:
17 godz. 27 min.
Czyta:
Baśka Liberek
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
Czytaj fragment

Ebook (42,42 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-15%)
42,42 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(42,42 zł najniższa cena z 30 dni)

Audiobook w mp3 (55,17 zł najniższa cena z 30 dni)

64,90 zł (-15%)
55,17 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(55,17 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Autorka bestsellerowej serii "Friends"!
Dziewiętnastoletnia Rosanna Denise przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczyna studia prawnicze na uniwersytecie w Leeds. Jednak zmiana miejsca zamieszkania to niejedyny wielki krok dla Rosanny. Teraz zamieszka ze swoją siostrą bliźniaczką, której nie widziała od ośmiu lat, i przybranym bratem Alexandrem White'em.
Ponieważ rodzeństwo Rosanny jest bardzo popularne na kampusie, dziewczyna, chcąc nie chcąc, trafia do środowiska ich znajomych. Okazuje się - iż mimo że są to w większości ludzie zupełnie nie z jej bajki, pragnący być zawsze w centrum uwagi i z lekkością wydający pieniądze zarobione przez wpływowych rodziców - zaczyna darzyć ich sympatią.
Z wyjątkiem jednej osoby: Zaydena Williamsa, który także studiuje prawo. Chłopak jest bezczelny i arogancki, więc Rosanna natychmiast nabiera wobec niego dystansu. Nie ukrywa, jakie ma o nim zdanie, a on nie pozostaje jej dłużny. Pierwszy raz ktoś tak otwarcie mówi mu, co o nim myśli. Zayden zdecydowanie nie jest do tego przyzwyczajony.
Mimo ciągłego napięcia pojawia się między nimi coś jeszcze - bardzo silne przyciąganie. Problem w tym, że Zayden ma dziewczynę, a w dodatku jest nią siostra bliźniaczka Rosanny.                                                                                                                                                                                         Opis pochodzi od wydawcy.

Wybrane bestsellery

Aleksandra Negrońska - pozostałe książki

NieZwykłe - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności