Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Forbidden love

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Serie wydawnicze:
Seria Were just friends, right?
Wydawnictwo:
beYA
Serie wydawnicze:
Seria Were just friends, right?
Ocena:
Stron:
344
Druk:
oprawa miękka

Pierwsza miłość to nie taka prosta sprawa

Na pewno znacie te wszystkie romantyczne historie, w których książę na białym koniu odnajduje najpiękniejszą na świecie księżniczkę i ratuje ją przed złą czarownicą, a później żyją razem długo i szczęśliwie... Emma Evans także znała podobne opowieści i długo w nie wierzyła. A potem dorosła i zrozumiała, że między baśnią a prawdziwym życiem jest przepaść. Że drogi do wielkiej miłości nie zawsze broni zła wiedźma. Że ON wcale nie musi być księciem, a ONA księżniczką.

Wystarczył ułamek sekundy, by życie ułożonej Emmy zmieniło bieg. Jedno z pozoru nic nieznaczące spotkanie stało się początkiem historii, która rozłożyła ją na łopatki. Czy walka z przeznaczeniem i własnym sercem jest w ogóle możliwa? Co, jeśli zderzą się ze sobą z pozoru dwa tak różne od siebie światy? Emma sądziła, że doskonale wie, czego chce, lecz wtedy na jej drodze pojawił się pewny siebie Aaron Smith. On i jego przyjaciele wnieśli do jej życia chaos, ona natomiast okazała się wcieleniem spokoju, który leczył jego duszę.

Pierwszy tom z serii We're just friends, right?


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Alex Tilia - pisanie stało się jej pasją w okresie przygotowań do matury, kiedy poszukiwała pomysłu na oderwanie się od nauki. Czytanie od zawsze było częścią jej życia, a możliwość stworzenia własnej historii jeszcze bardziej otworzyła ją na świat literatury. Poza pisaniem i czytaniem uwielbia spędzać czas w gronie najbliższych.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności