Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Należymy do siebie (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Należymy do siebie

Okładka książki Należymy do siebie

Okładka książki Należymy do siebie

Okładka książki Należymy do siebie

Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
Druk:
oprawa miękka

Ona skrywa mroczną tajemnicę. On chce jej pomóc, ale na drodze stają mu własne sekrety… 

Angela jest piękną i ― przynajmniej na pierwszy rzut oka ― beztroską dziewczyną. Nikomu nie mówi o dręczących ją straszliwych wspomnieniach; o przeszłości, która zostawiła blizny nie tylko na ciele, ale i w sercu. Nikomu… Aż do chwili, w której w jej życiu pojawia się Jace. Zabójczo przystojny, dowcipny, szarmancki, bogaty, wydaje się mężczyzną, któremu można zaufać. Jeśli Angela miałaby komukolwiek otworzyć bramę prowadzącą za mury obronne, jakie wokół siebie zbudowała, tym kimś byłby właśnie Jace. Tylko czy to na pewno dobry pomysł? Czy chłopak jest wobec niej szczery? Czy jego własne mroczne tajemnice nie staną na drodze do wspólnego szczęścia?

Romans, sensacja, erotyka ― książka Aleksandry Ziętek to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która w serwisie Wattpad osiągnęła niemal dwa miliony odsłon!

O autorze

Aleksandra Ziętek publikuje na portalu Wattpad od 2014 roku ― pod pseudonimem Angela Dead. Na jej profilu oprócz romansów można znaleźć teksty z kategorii fantastyki, kryminału i horroru. Pisanie od lat jest częścią jej życia i sprawia jej największą radość. Ma mnóstwo pomysłów na nowe opowieści, którymi chciałaby się podzielić ze światem.

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł