Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Ogień niekończony

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Rebecca Ross
Wydawnictwo:
You&YA
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (29,11 zł najniższa cena z 30 dni)

39,90 zł (-28%)
28,73 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(29,11 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Czy Jack i Adaira spotkają się ponownie, a między wrogimi klanami i duchami zapanuje pokój? Oszałamiające, chwytające za serce i pochłaniające bez reszty zakończenie trylogii "Żywioły Cadence".

Na wyspie Cadence, dwieście lat temu podzielonej przekleństwem krwi na dwie części, dzieje się coraz gorzej. Panująca do tej pory chwiejna równowaga wydaje się ulotna niczym wiatr.

Pogrążony w rozpaczy Jack Tamerlaine, bard Wschodu, tęskni za ukochaną Adairą i nie znajduje pocieszenia ani w muzyce, ani w rodzinie. Jego przyszłość jest niepewna, zwłaszcza że Bane, okrutny król północnego wiatru postanawia pozbyć się go z wyspy.

Adaira, którą na Zachodzie wszyscy nazywają Corą, mieszka ze swoją "nową" matką i bratem w Kirston. Dziewczyna, rozdarta między przeszłością a przyszłością, między miłością a powinnością, nie potrafi odnaleźć się w klanie Breccan.

Równie skłócone jak ludzie są duchy żywiołów. Kiedy pozostałe buntują się przeciwko Bane'owi, ten zsyła klątwę na wyspę. Na Wschodzie ziemia i ludzie zaczynają chorować, na Zachodzie brakuje żywności, a przemoc jest na porządku dziennym. Cadence pogrąża się w chaosie...

"Wciągnęła mnie od pierwszej strony... Naprawdę magiczna."

Genevieve Gornichec, autorka bestsellera "Serce czarownicy"

Wybrane bestsellery

You&YA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności