Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Opinie czytelników - Blood Love. Serce bossa (5)

6

2022-11-16
bez podpisu
Ta książka wgniotła mnie w fotel. Przeczytałam ją z zapartym tchem w jeden dzień. Posiada wszystko czego można szukać w książce mafijnej a nawet więcej. Derek jest bezwzględny i tak zimny a jednak przyciąga czytelnika i trzyma po swojej stronie. Paul jest tym "grzeczniejszym" bratem i naprawdę nie da się go nie lubić. Warto przeczytać.
2022-11-16
bez podpisu
Przeczytałam w mgnieniu oka. Książka w tematyce mafii ale inna niż wszystkie. Super bohaterowie, przywiązałam się do nich i mam cichą nadzieję że będzie druga część tej książki. Uwielbiam Emmę za jej charakter. Niektóre momenty naprawdę gorące.. A główny bohater mimo, że zimny i nieobliczalny drań - potrafił znaleźć nawet więcej niż trochę ciepła dla Emmy. Suuuuuper.
2022-11-24
bez podpisu
Polecam Polecam Polecam Świetnie napisana. W środku prawdziwy rollercoaster. Fajni bohaterowie. Dużo zwrotów akcji, bez nudy i zaskakujące zakończenie. Mam nadzieję że będzie druga część. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma nad czym.
2022-11-15
bez podpisu
Oby więcej takich pozycji. Super książka, świetni bohaterowie i bardzo dobrze napisana. Polecam
2022-11-17
bez podpisu
Kocham książki tego typu. Spodziewałam się czegoś mocnego i nie zawiodłam się ani trochę. Nie mogłam się od niej oderwać. Podobał mi się wykreowany charakter Dereka. Dobrze napisana, lekko się czyta. Polecam przeczytać i samemu się przekonać