Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Opinie czytelników - Jego własność (6)

55

2023-06-20
Aleksandra
Tytuł : Jego własność Autor : Ludka Skrzydlewska Wydawnictwo : Editio Red Data premiery : 13 grudzień 2022 Opis książki : Miała być tylko pionkiem na planszy jego biznesu. Stała się kimś o wiele ważniejszym Podobno sztuka łagodzi obyczaje. Z pewnością nie dotyczy to Williama Wolfe?a, gangstera i? kolekcjonera. To człowiek, który nie tylko nosi drapieżne nazwisko ? potrafi być naprawdę niebezpieczny, zwłaszcza gdy ktoś próbuje go oszukać. Na przykład sprzedać mu podrabianą grafikę. Taki błąd popełnił Kieran, narzeczony Bronte Dixon. W dodatku wmanewrował rzeczoznawczynię w potwierdzenie autentyczności obrazu, po czym zniknął. Co oznacza, że teraz to ona ma poważne kłopoty. Nie dość, że o nielojalności narzeczonego dowiaduje się od bandyty, to jeszcze William Wolfe oczekuje od niej, że odpracuje dla niego dług Kierana. Dług wynoszący, bagatela, pięć milionów dolarów. Sytuacja nie do pozazdroszczenia, tym bardziej że gangster wie o przeszłości dziewczyny coś, co powinno pozostać tajemnicą. I nie zawaha się skorzystać z tej wiedzy, jeżeli Bronte mu się sprzeciwi? "... Podoba mu się kontrola, którą nade mną ma. Jak każdy samiec alfa lubi sprawować władzę i tak szybko ani tak łatwo z tego nie zrezygnuje. Wyjawienie moich sekretów to jednak nie jedyny sposób, w jaki William Wolfe może mnie ukarać za nieposłuszeństwo. Inny obecnie nie przychodzi mi do głowy,jednak on napewno jeszcze jakiś znajdzie. " Główna bohaterka jest rzeczoznawcą sztuki, za to główny bohater jest jej kolekcjonerem - lecz połączył ich dług. Bronte pomogła swojemu narzeczonemu sprzedać obrazy, które okazały się być falsyfikatami. Choć tylko William zorientował się, chcąc odzyskać swoje pieniędze, nie znalazł Kierana, który zapadł się pod ziemię, chce je odzyskać od Bronte, która za spłatę długu ma być jego własnością. Autorka bardzo postarała się o to, aby cała fascynacja sztuką była jak najbardziej opisana przez całą historię. Przez wyszukane słownictwo, które odzwierciedla pasję bohaterów po wciągnięte w historię grafiki i obrazy znanych malarzy. Przez co historia nie jest tak banalna jak sam romans. Nadaje całkiem inne wrażenie podczas czytania, to jak i sama fabuła. Gorąco polecam tę historię wszystkim fanom sztuki oraz romansu. Tu znajdziecie to wszystko.
2023-02-07
bez podpisu
Super
2022-12-26
viksa_books
Pomagam Wolfe'owi w czymś nielegalnym, co skończy się czyjąś krzywdą. Pomagam mu, chociaż doskonale o tym wiem? Bronte Dixon kochała sztukę, pracowała i żyła nią, ale pewnego dnia jej narzeczony znika. Co później się dowiaduje została oszukana przez narzeczonego, Bronte wpada w spore kłopoty. Kieran zadarł z niebezpiecznymi ludźmi i ją w to wciągnął. Ktoś musi za to zapłacić i tą osobą będzie nasza gówna bohaterka. Miała być tylko pionkiem na planszy jego biznesu. Stała się kimś o wiele ważniejszym William Wolf to mężczyzna zajmujący się kolekcjonowaniem dzieł sztuki. Potrafi być zarówno beznamiętny jak i opanowany do tego dominujący oraz bezlitosny, potrafiąc zabić, jeśli tylko ktoś wejdzie mu w drogę. Fakt, że postać męska to raczej nie jest zwykły, porządny obywatel, tylko ktoś kto ma swoje za uszami widać od początku. ?Jesteś moją własnością, dopóki nie powiem, że już dość. Książka jest szybka, intensywna. Każdy następny rozdział dawał ekscytację i coś nowego. Jestem zachwycona zarówno fabułą jak i głównymi bohaterami. W tej książce nie brakuje dynamicznej, pełnej zaskakujących zwrotów akcji. Nie brakuje tu również niezwykle gorących scen, które dodatkowo dodają całości pikanterii. Autorka powoli odkrywa karty i o tym jaki cel ma Wolfe, i do czego tak naprawdę potrzebna jest mu Bronte. To zdecydowanie nie jest kolejny lekki romans. Od tej pory nie masz własnego zdania, o ile ci na to nie pozwolę. Jak już mówiłem: należysz do mnie. Jego własność mamy tu element tajemnicy, na pewno uczucie zagrożenia i zaskoczenia. Aż szkoda, że już się skończyło. Jest też gorący romans, który na pewno zadowoli każdego. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą książką. Wydarzenia w książce trzymają w napięciu, niejednokrotnie wstrzymywałam oddech. Ta historia jest niezwykle wciągająca. Bardzo polubiłam bohaterów za ich charakter i zadziorność.
2022-12-12
wioletreaderbooks
Jesteś moją własnością, dopóki nie powiem, że już dość. Życie Bronte Dixon układało się tak jak chciała. Kochała sztukę, pracowała i żyła nią, ale pewnego dnia jej narzeczony znika. Jednak Bronte chyba w końcu zdała sobie sprawę, że on nie jest dla niej. Ale wtedy w jej życiu dzieje się, coś czego się nie spodziewała. Coś, co może zaprzepaścić jej karierę, czyli coś dla czego żyje, coś co kocha i jest w stanie zrobić wszystko, aby ją uratować. Ale czy William Wolfe to facet, który idzie na kompromisy ?Od tej pory nie masz własnego zdania, o ile ci na to nie pozwolę. Jak już mówiłem: należysz do mnie. Wolfe został oszukany. A teraz pragnie jednego ? odzyskać swój dług, a kluczem do tego będzie piękna pani Bronte, ale jej piękno go nie zmyli, bo ona brała swój udział w oszustwie Wolfa. A on nie jest mężczyzną, którego można oszukać, który odpuszcza kłamstwo, zdradę. Bronte stanie między młotem a kowadłem. Czy wybierze utratę reputacji, czy zdecyduje się na to, aby być własnością Pana Wolfa ? ?Moje serce na jego widok zaczyna bić tak mocno, jakby chciało wyrwać się z klatki piersiowej i rzucić pod jego nogi. Wolfe kocha sztukę i Bronte kocha sztukę, tylko to ich łączy, czy połączy ich coś więcej ? Czy staną się sobie bliżsi pomimo kłamstw i fachu Wolfa ? Co kieruje mężczyzną i do czego jest zdolny, aby uzyskać swoje cele Ludka uwikłała nas w wątek związany ze sztuką, co jest czymś zupełnie nowym. Jak zwykle nie brakuje tu namiętności, charakteru i dozy niewiadomych. Bohaterowie mają charakter i co więcej potrafią walczyć o swoje. Jak zwykle, świetna książka ze świetną historią i sztuką w tle. Tylko polecać, jak każdą Ludki.
2023-02-12
Karina
Świetna.
2023-04-25
bez podpisu
Całkiem fajna.