Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Opinie czytelników - Luksus miłości (7)

55

2022-10-05
bez podpisu
Uwielbiam i polecam
2024-01-12
bez podpisu
Przeczytałam i czekam na kontynuację. Książka w stylu "od nienawiści do miłości" i tym, jak najbliższa osoba może zdradzić w gorszym momencie życia.
2022-10-05
ksiazkowanika_poleca
Możecie być pewni, że ta książka to przyjemna, lekka i momentami zabawna historia romantyczna opowiadająca o dwójce ludzi, których początek znajomości nie należał do najmilszych, a wręcz przeciwnie obydwoje, aż kipili do siebie nienawiścią. Relacja Shay i Jordana nieraz została poddana próbie, a los ciągle rzucał im pod nogi kłody. Czy uda im się stworzyć związek? Tego dowiecie się czytając ?Luksus miłości?. Jest to książka, której fabuła głównie skupia się na relacji Shay i Jordana przedstawiająca zwyczajny, lecz cudowny romans z delikatnymi scenami erotycznymi, który wciąga od pierwszych stron. Może nie zapewni mocnych wrażeń, gdyż jest to raczej spokojna historia, choć nie do końca, ale o tym musicie przekonać się sami. Jordan pomimo swojej pozycji i wpływów jest szarmanckim i bardzo pomocnym facetem, którego nie obchodzą jedynie pieniądze i przelotne znajomości. Nie należy on do grona gburów i chamów, a wręcz przeciwnie stara się być miły i uprzejmy nie tylko w stosunku do pracowników. Shay jest kelnerką należącą do skromnych osób o niskiej samoocenie jednak ma w sobie coś szalonego co czyni ją wyjątkową. Jest kobietą, która nie patrzy na innych przez pryzmat ubrań i pieniędzy, lecz ocenia ich po zachowaniu. Od samego początku polubiłam tę dwójkę. Mimo iż obydwoje mają swoje wady to poza tym są uroczy, zabawni i przede wszystkim oddani. Między nimi czuć ogromną chemię i emocje, które są wyczuwalne nawet dla czytelnika. Końcówka książki doszczętnie złamała mi serce i sprawiła, że rozleciało się w drobny mak. Dla fanów typowych historii romantycznych ta książka będzie wyborem idealnym! Gorąco polecam!
2022-12-11
BRUNETTE BOOKS
Lubicie czytać debiuty? Sięgnijcie po "Luksus miłości". Będziecie zachwyceni i doznacie mnóstwo emocji. Główna bohaterka to barmanka Shaylene Johnson, która pracuje w klubie. Pewnego wieczoru spotyka tam przystojnego gbura, który obraża jej przyjaciółkę. Shay najpierw wdaje się z nim w pyskówkę po czym wylewa na niego drinka. Shay nie wie, że Jordan Carter jest miliarderem. Natomiast jemu wpada w oko pyskata dziewczyna i chce poznać ją bliżej. Jednak nie przyznaje się kim tak naprawdę jest... Wkrótce odkrywają, że czują do siebie coś więcej. Niestety życie to nie jest bajka. W ich życiu pojawiają ludzie, którzy uważają, że biedna barmanka czyha na majątek Jordana. Czy uda im się stworzyć związek? Czy ich uczucie przetrwa? Przekonajcie się sami. Wow! Cóż to był za świetny debiut. Autorka wymyśliła genialną i wciągającą historię romantyczną z dodatkiem subtelnej erotyki. Idealnie wykreowani bohaterowie. Od samego początku czuć między nimi iskry pożądania. Oboje pochodzą z innych klas społecznych i różni ich wszystko. Z ogromną namiętnością śledziłam ich losy. Byłam ciekawa jak rozwinie się relacja pomiędzy barmanką a miliarderem. Uwielbiam czytać takie historie, które zaczynają się od nienawiści i prowadzą do miłości. Nie nudziłam się ani przez chwilę. Tajemnice, intrygi, namiętność, gorące sceny i potyczki słowne między bohaterami sprawiły, że nie mogłam oderwać się od tej książki. Autorka potrafi dostarczyć mnóstwo emocji. Zakończenie tej historii wywołało we mnie mocne poruszenie w sercu. Totalnie wbiło mnie w fotel. Polecam!
2022-10-29
jaczytam
Była najlepszym, co kiedykolwiek zdołałem zobaczyć, a widziałem wiele. Porzucenie jej w momencie, w którym najbardziej mnie potrzebowała, sprawiłoby, że nie mógłbym patrzeć na swoje odbicie funkcjonować z myślą, że poszedłem na łatwiznę. Byłem pewien, że ktoś w przyszłości dziękowałby mi za to, że pozwoliłem jej odejść. Nie zamierzałem na to pozwolić. Czy lubicie książki z motywem milionerów? Ja uwielbiam, więc nie mogłam odmówić sobie tej pozycji. Czy żałuję, że sięgnęłam po tę książkę? Absolutnie nie. Zatracając się w lekturze poznacie Shaylene i Jordana. Shay to młoda, ambitna i pracowita dziewczyna. Jest barmanką. Pewnego dnia, wraz ze swoją przyjaciółką wybiera się do klubu. Niestety wypad nie należy do udanych. Pewien milioner obraża jej przyjaciółkę, a ta staje w jej obronie, oblewając go drinkiem. Jordan nie może zapomnieć i zielonookiej charakternej kobiecie, dlatego postanawia ją zdobyć. Czy Jordan wyjawi jej prawdę o swojej pracy i przyzna się, kim naprawdę jest? Co ukrywa Shay? Czy tajemnice wpłyną na ich relacje? Dziękuję autorce, że mogłam objąć tę pozycję patronatem. Muszę przyznać, że EditioRed zaskoczyło mnie jakością okładki. To ogromny atut. Cudowna w dotyku, skrzydełka, a do tego złote, uszlachetnione napisy. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona i to nie tylko samą okładką, a jej zawartością. Wywarła na mnie pozytywnie wrażenie, bo jest napisana jasnym i zrozumiałym językiem. Myślę, że odnajdą się w niej osoby, które lubią dialogi, okraszone dużą ilością przemyśleń, odpisów. Akcja rozwijała się w odpowiednim tempie, nie za szybko, dając mi możliwości delektowania się tą pozycją. Opisy skupiały się na wewnętrznych przemyśleniach bohaterów, których nie dało się nie polubić.Moja największą sympatię zyskał przystojny bankier. Dlaczego? Pomimo posiadanych pieniędzy, nie zatracił się w bogactwie. Był surowym szefem, ale wspaniałym przyjacielem i partnerem. Zapewniam, że gdy poznacie go bliżej, dołączy do kolekcji mężów książkowych. Jeżeli chodzi o budowę książki, to uwielbiam ją za naprzemienną narrację. Mogłam bliżej poznać bohaterów, zrozumieć ich zachowanie. Tak jak wspomniałam, akcja nie była dynamiczna. Nabrała tempa mniej więcej po połowie książki. Dzięki temu czytałam ją z dużym zaangażowaniem. Skrywane tajemnice, pożądanie, utarczki słowne, tylko zachęcały do dalszej lektury. Przez większość książki była bardzo słodko, ale do czasu... W pewnym momencie autorka rzuciła taką petardę, że wszystko posypało się, jak domek z kart. Wiecie, zakończenie książki złamało mi serce. Protestuje! Nie zgadzam się. ? Mam nadzieję, że autorka pracuje już nad kolejnym tomem, bo potrzebuje plastra na moje krwawiące serce. Jeśli szukacie dobrze skomponowanej historii miłosnej dwójki osób z zupełnie innych światów, to "Luksus miłości", może być dla Was. Ta książka nasunęła mi pewną refleksję, ale nie zdradzę jej. Sięgnijcie po tę pozycję i spróbujecie odszukać ją sami.
2023-04-25
bez podpisu
ok.
2023-10-01
bez podpisu
Lekka lektura do przeczytani. Niestety historia w niej zawarta nie zapada w pamięci czytelnika na dłuższy czas. Nie należy ona do książek które można przeczytać ponownie.