Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Podaj dalej

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
320
Druk:
oprawa miękka

Piętnastoletni Spencer Harris był wspaniałym piłkarzem i kochającym starszym bratem, a do tego nerdem i transpłciowym gejem. Kiedy po roku izolacji i prześladowań rozpoczął naukę w Oakley, najbardziej liberalnej szkole w Ohio, postanowił nie zwracać na siebie uwagi i zachować w sekrecie swoją tranzycję. Byłoby prościej, gdyby nie jego zamiłowanie do piłki nożnej i chęć gry w męskiej drużynie. Rodzice nie chcieli się zgodzić na treningi, jednak trener dostrzegł w nim talent. Spencer zdecydował się podjąć ryzyko. Bardzo chciał pokazać, na co go stać. No i spodobał mu się wicekapitan drużyny, Justice Cortes, pochodzący z ultrareligijnej, ale nie tolerancyjnej rodziny.

Wkrótce chłopak przekonał się, że łatwo nie będzie. Bo chociaż potrafił grać, trener pod byle pretekstem sadzał go na ławce rezerwowych. Dodatkowo utrzymanie tajemnicy przed rodzicami stawało się coraz bardziej kłopotliwe. Spencer szybko zdał sobie sprawę, że jeśli chce być szczęśliwy, musi zdobyć się na dużo więcej odwagi. 

Czy podejmie trudną walkę o swoje prawa?

Jeszcze nigdy tak bardzo nie kibicowałam młodemu sportowcowi!

Becky Albertalli, autorka bestsellerów New York Timesa  

Łatwiej byłoby pozostać na ławce rezerwowych, prawda?


Książka dla czytelników powyżej dwunastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Isaac Fitzsimons jest amerykańskim pisarzem, laureatem wielu wyróżnień. Wcześniej zajmował się występami komediowymi, próbował też sił w grze na banjo. Marzy o podróży pociągiem po Europie i obejrzeniu wszystkich czołowych drużyn piłkarskich w grze na własnych boiskach. Mieszka na przedmieściach Waszyngtonu.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności