Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Secret obsession

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
520
Druk:
oprawa miękka

Książka (49,90 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-20%)
39,92 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2024-03-13
(49,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Była wrakiem człowieka. Stała się legendą i najsilniejszym ogniwem

Życie Maddy Woller całkowicie się zmieniło. Po śmierci ukochanego całymi dniami leżała w łóżku, nie kontaktując się z ludźmi, odmawiając sobie jedzenia i leczenia choroby, która systematycznie zżerała ją od środka. Wreszcie zainterweniował ojciec, zmusił córkę do poddania się chemioterapii. Choć sobie tego nie życzyła, wyzdrowiała, co więcej, przeszła niesamowitą przemianę. Stała się Maddy Toriccelli ― i wreszcie była taka, jakiej wszyscy oczekiwali.

Odmieniona, wzmocniona młoda kobieta wróciła z Włoch do Stanów, by rozpocząć studia. Mieszka z przyjacielem Chrisem, uczy się, intensywnie trenuje i unika głębszych relacji z innymi ludźmi. Żyje z dnia na dzień, nie myśląc wiele o przyszłości. Niespodziewanie jej tropem rusza dawny znajomy. Travis potrzebuje pomocy Maddy i jest gotów za to wsparcie sporo zapłacić. Tyle że aby to zrobić, dziewczyna będzie musiała wrócić do Meerbey City.

Czy jest na to gotowa?


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Zblendowana  - na Wattpadzie publikuje od grudnia 2020 roku ― Secret game, jej pierwsze opowiadanie zamieszczone na tej platformie, w krótkim czasie zdobyło spore grono czytelników i odnotowało prawie trzy miliony wyświetleń. Oparta na nim debiutancka powieść to pierwsza część trylogii zatytułowanej Secret

Jej pasją, oprócz pisania, jest sport ― od jedenastego roku życia podnosi ciężary. Do swoich najważniejszych osiągnięć zalicza zdobyty w 2021 roku brązowy medal na mistrzostwach Polski do lat siedemnastu i złoty medal na mistrzostwach województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Uczęszcza do technikum hotelarskiego. Marzy, by odwiedzić Nowy Jork zimą. 

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności