Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Śniadanie z cząstkami, czyli jak ugryźć fizykę kwantową

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Śniadanie z cząstkami, czyli jak ugryźć fizykę kwantową Sonia Fernández-Vidal, Francesc Miralles - okładka książki

Śniadanie z cząstkami, czyli jak ugryźć fizykę kwantową Sonia Fernández-Vidal, Francesc Miralles - tył okładki książki

Śniadanie z cząstkami, czyli jak ugryźć fizykę kwantową Sonia Fernández-Vidal, Francesc Miralles - okładka audiobooka MP3

Śniadanie z cząstkami, czyli jak ugryźć fizykę kwantową Sonia Fernández-Vidal, Francesc Miralles - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Insignis
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
320
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi

Ebook

19,99 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Ta książka to niezwykła opowieść o fizyce kwantowej. Chwila, chwila, poczekajcie! Nie odkładajcie jej na półkę, naprawdę nie ma się czego obawiać. Po prostu przyjmijcie nasze zaproszenie na wyjątkowe śniadanie i sprawdźcie, co się na nim wydarzy!

Jeśli zdecydujecie się zagłębić w lekturze, odkryjecie cudowny, zagadkowy świat. Fizyka kwantowa to jedna z najpiękniejszych i najbardziej zdumiewających teorii w nauce. Zawarte w niej prawa w zestawieniu z codziennym doświadczeniem wydają się zupełnie szalone, a przez to sprzeczne z intuicją. Kiedy tylko zanurzymy się w świat kwantów, nasze wyobrażenia o rzeczywistości, nawet tej najbardziej powszedniej, zaczynają się chwiać.

Sonia Fernández-Vidal, pisarka i doktorka fizyki kwantowej, oraz Francesc Miralles, pisarz i dziennikarz, zapraszają nas na niezwykłe, zaskakujące i przesympatyczne śniadanie, na które przybędą również Newton, Einstein, Heisenberg i inni słynni fizycy. Przy pysznych muffinkach i pączkach, kawie i soku pomarańczowym, odbędziemy fascynującą i pełną niesamowitych odkryć podróż aż do początków wszechświata. Dowiemy się, czym jest tak zwana boska cząstka, jak to możliwe, że jedna rzecz może być w dwóch miejscach jednocześnie, odwiedzimy przedziwne Kasyno Heisenberga, wejdziemy w stan superpozycji, spróbujemy przetunelować przez to i owo i być może odsłonimy rąbek tajemnicy istnienia.

Wydawnictwo Insignis - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności