Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Remigiusz Mróz
Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17 Remigiusz Mróz - okładka książki

Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17 Remigiusz Mróz - tył okładki książki

Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17 Remigiusz Mróz - okładka audiobooka MP3

Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17 Remigiusz Mróz - okładka audiobooks CD

Zajrzyj do książki

Wydawnictwo:
Czwarta Strona
Wydawnictwo:
Czwarta Strona
Ocena:
5.0/6  Opinie: 4
Stron:
488
Czas nagrania:
11 godz. 15 min.
Czyta:
Karolina Gorczyca
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
Czytaj fragment

Ebook (23,94 zł najniższa cena z 30 dni)

39,90 zł (-40%)
23,94 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(23,94 zł najniższa cena z 30 dni)

Audiobook w mp3

49,90 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Do Joanny Chyłki zgłasza się ksiądz, któremu prawniczka i jej siostra wiele zawdzięczają to on przed laty wyciągnął do nich pomocną dłoń, kiedy najbardziej tego potrzebowały. Dziś jednak ciążą na nim zarzuty o pedofilię i mimo że są przekonujące, Chyłka nie jest gotowa uwierzyć w jego winę. Wraz z Kordianem podejmuje się jego obrony, choć ten ma poważne wątpliwości co do niewinności duchownego. Sprawa wystawia na próbę nie tylko ich związek, ale także umiejętności prawnicze niekorzystne dowody się piętrzą, a w sprawę angażuje się młoda, pełna werwy oskarżycielka, zwana Chyłką prokuratury.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Jedno z najpopularniejszych nazwisk na rynku książki w Polsce - Remigiusz Mróz 

Remigiusz Mróz to obecnie jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy. Urodził się 15 stycznia 1987 roku, jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Opolu. Z wyróżnieniem ukończył Akademię Leona Koźmińskiego, gdzie uzyskał tytuł doktora nauk prawnych w zakresie prawa konstytucyjnego. Jest autorem kilku artykułów naukowych, między innymi na temat oględzin zwłok na miejscu zbrodni czy modelach fukncjonowania komisji śledczych w wybranych krajach. 

Remigiusz Mróz jest także autorem cyklu publicystycznego Kurs Pisania, skierowanego do wszystkich chcących wypróbować swoje siły w pisaniu książek. Jednak prawdziwą popularność zdobył dzięki znakomitym powieściom. Pisarz prowadzi także  bloga, gdzie omawia tematy związane z prawem, pisaniem, fotografią i sportem.

W swojej twórczości sięga jednak po różne gatunki literackie: powieść historyczna, kryminał, thriller prawniczy, czy science fiction. Znany jest z tego, że często porusza problemy społeczne takie jak kwestia uchodźców, czy mniejszości narodowych. Jest Laureatem Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za powieść Kasacja. W księgarni Ebookpoint.pl znajdziesz bestsellerowe ebooki i audiobooki Remigiusza Mroza. 


Remigiusz Mróz - ebooki, audiobooki i najbardziej znane serie książek

Mróz jest znany przede wszystkim jako autor bestsellerowych thrillerów -  jego książki często oscylują wokół zagadek kryminalnych, tajemniczych morderstw i skomplikowanych intryg. Twórczość Mróza cechuje się wartką akcją, nieprzewidywalnymi zwrotami akcji oraz dbałością o szczegóły.
Najbardziej znane powieści Remigiusza Mroza to seria z Joanną Chyłką. Autor wydał także cykl z komisarzem Forstem , serię z Iną Kobryn oraz serię z behawiorystą Gerardem Edlingiem.  Poza tym opublikował również trzy powieści pod fikcyjnym pseudonimem literackim Ove Løgmansbø
Współpracuje z Wydawnictwami Czwarta Strona oraz Filia, a nakładem Wydawnictwa Poznańskiego ukazał się jego esej O pisaniu. Na chłodno

Remigiusz Mróz - pozostałe książki

Czwarta Strona - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności