Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Seria książek "Sekrety i namiętności" - Meghan March | Editio Red

Lista Kafelki

W sprzedaży
Najczęściej kupowane

Meghan March to bestsellerowa, amerykańska pisarka. Jej doskonałe romanse i powieści obyczajowe pełne są pikantnych wątków erotycznych. To wybuchowe połączenie pokochało tysiące czytelniczek na całym świecie.
Meghan March urodziła się w Michigan. Podejmowała się przeróżnych zajęć, od sprzedaży części samochodowych po prawo korporacyjne. Wreszcie zaczęła pisać i na dobre porzuciła karierę w korporacji. Tworzy niesamowite, gorące powieści, których bohaterami są twardzi mężczyźni padający na kolana przed silnymi kobietami. Jest autorką ponad trzydziestu tytułów, z których większość znalazła się na liście bestsellerów "New York Timesa", "USA Today" i "Wall Street Journal". W Polsce zadebiutowała powieścią "Król bez skrupułów"rozpoczynającą trylogię "Mount Trilogy". Później zawładnęła serca polskich czytelniczek takimi tytułami jaki "Pakt z Diabłem" z serii "Forge", "Bogaty i grzeszny" czy serią "Gabriel Legend" i "Kasa i perwersje".
Prywatne Meghan March uważa się za nomadkę - nigdzie nie zagrzewa miejsca na dłużej. Obecnie żyje szczęśliwie ze swoim własnym bohaterem i miłością jej życia.
Seria "Sekrety i namiętności" to historie o trudnych relacji i gorących romansach. Pełne napięcia i zwrotów akcji powieści łączą się w brutalnym świecie Nowego Orleanu, gdzie przeplatają się losy bohaterów.
Każdy tom "Sekretów i namiętności" to gorący, współczesny romans, który może być czytany jako samodzielna książka. Z drugiej strony, czy chcesz przegapić którąś z historii o samcach alfa i o kobietach, które rzucają ich na kolana? W Nowym Orleanie każdy znajdzie coś dla siebie! Kolejność czytania serii to: "Ukryta pod maską", "Ukryty pod tatuażami", "We własnych okowach", "Mężczyzna z bliznami", "Kłamiesz, kochanie", "Ukryty wśród cieni przeszłości", "Szukając prawdy".