Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Bartosz Stróżyński - książki

Lista Kafelki

Wszystkie
Data wydania

Bartosz Stróżyński - pochodzi z Wołowa, na stałe osiadł w Poznaniu. Z wykształcenia finansista, z powołania fotograf i filmowiec podwodny, kompozytor, autor tekstów, producent projektów multimedialnych. Autor książki AntArktyka. Podwodne zauroczenie wydanej przez National Geographic w 2014 roku. Pomysłodawca i producent przedsięwzięcia Trzy Sztuki w Antarktyce.

Nagradzany w wielu prestiżowych konkursach fotograficznych, między innymi w International Photography Awards, Por el Planeta Competition, GDT European Wildlife Photographer of the Year oraz Wielkim Konkursie Fotograficznym „National Geographic”. Uczestnik licznych wypraw fotograficznych, między innymi Elysium – Shackleton’s Antarctic Visual Epic.

Zafascynowany Arktyką i Antarktyką. Specjalizuje się w fotografii zimowej, fotografii wodnych ssaków, fotografii podwodnej gadów i fotografii podwodnej rzek. Autor artykułów o nurkowaniu i fotografii podwodnej publikowanych w kraju i za granicą. Jego prace pojawiają się w wielu prestiżowych magazynach, między innymi w „National Geographic”, miesięczniku fotograficznym „Foto”, „Scuba Diver Through the Lens”, „Scuba Diving Magazine”, „X-Ray Mag”, „Sport Diver”.

www.fimufo.com

więcej »

Tytuły autora: Bartosz Stróżyński dostępne w księgarni Editio