Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Amber i Jack. Miłość z boiska

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Amber i Jack. Miłość z boiska Dahlia Adler - okładka książki

Amber i Jack. Miłość z boiska Dahlia Adler - tył okładki książki

Amber i Jack. Miłość z boiska Dahlia Adler - okładka audiobooka MP3

Amber i Jack. Miłość z boiska Dahlia Adler - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
264
Druk:
oprawa miękka

Amber McCloud marzy, by na koniec trzeciej klasy liceum zostać kapitanką drużyny cheerleaderek. Jak jednak okazywać radość i porywać tłumy, gdy pierwszy rozgrywający zespołu futbolowego ginie w wypadku samochodowym? Zarówno futbolistom, jak i cheerleaderkom trudno przyjąć do wiadomości, że tragicznie zmarłego Robbiego ma zastąpić Jack Walsh. A kiedy jeszcze się okazuje, że nowy kapitan jest dziewczyną o imieniu Jaclyn, rozpętuje się istne piekło!

Jack kocha futbol. Jest w stanie poświęcić wszystko, byle grać. Przeprowadza się do obcego miasta, zmienia szkołę, wchodzi w nowe, nieznane sobie środowisko. Nie zamierza się poddawać ― choć cały czas zdaje sobie sprawę, że w prawdziwym futbolu nie ma miejsca dla kobiet.

Amber stara się przywrócić w drużynie jedność, lecz szybko się okazuje, że jej sportowa przyszłość i dotychczasowe przyjaźnie są uzależnione od tego, czy pomoże w zniszczeniu życia Jaclyn. Tego jednak Amber nie jest w stanie zrobić. Zakochała się w Jack. Z wzajemnością. Teraz musi znaleźć sposób, aby pozostali zaakceptowali nową rozgrywającą i… miłość jej życia.

Czy na pewno walczysz o to, co w życiu najważniejsze?

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Dahlia Adler za dnia zajmuje się matematyką, a wieczorami prowadzi bloga w B&N Teens. Pisze też zabawne, wzruszające powieści, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Mieszka z rodziną w domu pełnym książek gdzieś w Nowym Jorku.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł