Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Before destiny teaches us to hurt. Tom 1. Część 2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Editio Red
Serie wydawnicze:
Destiny
Wydawnictwo:
Editio Red
Serie wydawnicze:
Destiny
Ocena:
Stron:
328
Druk:
oprawa miękka

Od miłości do… kłamstwa?

Chwila zapomnienia i kilka złamanych zasad zwykle nie zwiastują niczego dobrego, ale Destiny Joyce zupełnie się nie spodziewała, że mogą doprowadzić do katastrofy.

Choć Oscar i Destiny starają się udawać, że skradziony pod osłoną nocy pocałunek nie zmienił za wiele w ich relacji, to wzajemna nienawiść przemieniła się w sympatię. Miłość jednak jest krucha, a ludzkie serce zbyt naiwne. Destiny zakochuje się w Oscarze, a tym samym staje się ślepa na jego kłamstwa, które mogą wyjść na jaw w każdej chwili.

Wrogowie próbują to wykorzystać przeciwko nim, bo chociaż uczucia kochanków są szczere, to wciąż skrywane tajemnice nieustannie stają im na drodze, a Oscar obawia się, że Destiny nie będzie potrafiła mu wybaczyć.

Podobno prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Jednak nikt nie mówi o tym, że ludzkie serce nie wszystko potrafi znieść. Nikt nie wspomina, że czasem nagromadzone kłamstwa i wyrządzone krzywdy sprawiają, że rezygnujemy z walki, by nie ponieść większych strat.
Może to dlatego Oscar Preston kłamał? By nie złamać kruchego serca Destiny Joyce…?

Sięgnij po pierwszy tom serii #DESTINY


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

O autorze książki

Karolina Szafrańska [_inso_mnia_] - pasjonatka sztuki, dobrego kina i książek. Przygodę z pisaniem rozpoczęła jeszcze jako dziecko ― odnalazła w tym ucieczkę od trudnej codzienności i pasję, którą ukrywała przed światem. Przyszłość zamierza związać z akademią filmową i ze ścieżką autorską. Seria DESTINY to jej literacki debiut, który jest spełnieniem jej dziecięcych marzeń.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności