Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Bruises of the Mind. Tom II

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
424
Druk:
oprawa miękka

Uczucia wcale nie tak oczywiste

Związek wcale nie tak nieskomplikowany

Przyszłość wcale niemalująca się w różowych barwach

Kłopoty wydają się specjalnością Olivera Princetona. Najpierw wywołał skandal roku i według wielu przyczynił się do śmierci swojej byłej dziewczyny. Teraz jego słowa rozpętały burzę, która postawiła na nogi cały Londyn. Naczelny dowódca brytyjskiej armii i ojciec Celeste Martin jest wściekły. Ona cieszy się, że nadchodzą święta, które pozwolą jej się ukryć przed wścibskimi dziennikarzami i uniknąć konieczności odniesienia się do słów Olivera. Dziewczyna musi dbać o swoją reputację. 

Święta mijają, świat zdaje się wracać do normalności, a panna Martin z radością myśli o spotkaniu z Oliverem. Nim jednak do tego dochodzi, Celeste poznaje pewne szczegóły dotyczące jego poprzedniego związku z Renesme, tą, która rzekomo popełniła przez niego samobójstwo. To, co słyszy, nie świadczy najlepiej o Princetonie. 

Tymczasem Celeste zostaje wciągnięta w sam środek niebezpiecznej gry, jaką Oliver prowadził z nadawcą tajemniczych listów. 


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Julia Świtkiewicz - jej przygoda z literaturą rozpoczęła się od podkradania starszej siostrze książek Stephanie Meyer i Lucy Maud Montgomery. Jest niepoprawną optymistką, która bezgranicznie wierzy, że jeśli potrafi sobie coś wyobrazić, to ― niezależnie od ceny – może tę wizję zrealizować. Bruises of the heart jest jej debiutem literackim i manifestem niezadowolenia ze współczesnego świata. 

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności