Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Burn the Hell. Runda czwarta

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
688
Druk:
oprawa miękka
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka

49,90 zł (-25%)
37,40 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2022-12-07

Ebook

49,90 zł (-25%)
37,40 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2022-12-07

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Pierwsze 850 osób otrzyma dużą, dedykowaną serii zakładkę!

Pizgacz zakładka


Ten żar nie zgaśnie, on będzie się tlić wiecznie

Victoria Clark wie, że nie zdoła dłużej uciekać przed tym, co nieuniknione. Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, a podejmowanie decyzji staje się coraz trudniejsze. Kolejne dni przybliżają ją do nieuchronnego ― dziewczyna musi wreszcie zdecydować, co dalej. Wyjazd na renomowaną uczelnię tysiące mil od Culver City czy wymykanie się co noc przez okno swojej sypialni, aby spotykać się z człowiekiem, który jest dla niej ucieleśnieniem raju? Dosyć kłamstw. Dosyć oszukiwania innych i siebie. Victoria musi się zmierzyć z prawdą, nawet jeśli ta może się okazać bolesna. Prawda bowiem jest taka, że znowu wpada w wir. Jego sprawca ma na imię Nathaniel. Przez niego Victorii po raz kolejny wszystko wymyka się spod kontroli, a rządy nad jej życiem przejmuje chaos. Czarny i chłodny, jak czarne i chłodne są oczy Nathaniela Sheya. Te same, w których dziewczyna zatraca się bez reszty i w których jako jedyna potrafi dostrzec dobro.

I tak Victoria co dzień mierzy się z kolejnymi prawdami, a najboleśniejsza jest ta, że Nathaniel to człowiek o duszy naznaczonej tysiącem blizn. Ona jako jedyna stara się zasklepić je wszystkie, choć nie dostrzega, że przez to sama powoli się wykrwawia… Wszak tylko ona wierzy w to, że spotkała dobrego człowieka. Wbrew temu, co sądzi o nim świat, wbrew temu, co sądzi o sobie on sam. Victoria to wie. A przynajmniej tak jej się wydaje.

Jeżeli zbyt szeroko otworzysz oczy, prawda może cię oślepić

 

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA - "Pizgacz" - zadebiutowała w 2016 roku na platformie Wattpad, na której jako pierwsza w Polsce zebrała ponad 115 tysięcy obserwujących. Znana pod pseudonimem PIZGACZ autorka trylogii Hell, obecnie studentka pierwszego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pożeraczka emocji czytelników, zakochana w swoim psie i we Wrocławiu.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł