Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Cień kitsune (#1). Cień kitsune

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Julie Kagawa
Cień kitsune (#1). Cień kitsune Julie Kagawa - okładka książki

Cień kitsune (#1). Cień kitsune Julie Kagawa - tył okładki książki

Cień kitsune (#1). Cień kitsune Julie Kagawa - okładka audiobooka MP3

Cień kitsune (#1). Cień kitsune Julie Kagawa - okładka audiobooks CD

Zajrzyj do książki

Wydawnictwo:
Fabryka Słów
Wydawnictwo:
Fabryka Słów
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
504
Czas nagrania:
17 godz. 8 min.
Czyta:
Mirella Rogoza-Biel, Konrad Szymański
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
Czytaj fragment

Ebook (41,94 zł najniższa cena z 30 dni)

52,43 zł (-20%)
42,17 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(41,94 zł najniższa cena z 30 dni)

Audiobook w mp3 (42,42 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-15%)
42,42 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(42,42 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Być lisem jest znacznie prościej, niż być człowiekiem.

Dla młodej Yumeko, magicznej istoty zwanej kitsune, jeszcze nie jest to oczywiste. Żyjąc na granicy świata duchów i śmiertelników szuka swojej drogi ku przeznaczeniu. Ono jednak znajdzie ją samo, w dniu, w którym horda demonów odbierze jej to, co uważała za dom i wszystkich, których uważała za rodzinę. Zrozpaczona, przerażona i bezbronna wie jedno: musi ochronić skarb, który został jej powierzony. Ukryć go w jedynym bezpiecznym miejscu - świątyni z legendy, zrodzonej z mitu i plotki. Na drodze do celu stoją krwiożercze demony, potężna magia i morze zwykłej, ludzkiej podłości. A młoda, niedoświadczona kitsune ma tylko swoją lisią magię i spryt. I rozpalający jej duszę coraz mocniej błękitny, zimny płomień gniewu.

O książce:

W pierwszej księdze inspirowanej japońską mitologią trylogii Julie Kagawa snuje wciągającą opowieść o przyjaźni i zdradzie, prawdzie i oszustwie, przybranej tożsamości i tajemnicach, które mogą wpłynąć na przyszłość całego świata.

Co tysiąc lat, posiadacz zwoju tysiąca modlitw ma prawo przyzwać Wielkiego Kami, żyjącego w morskich odmętach smoka, zdolnego spełnić dowolne życzenie śmiertelnika. Czas powrotu smoka zbliża się z każdym mijającym dniem i w całym Iwagoto trwają gorączkowe poszukiwania fragmentów zwoju.

Kiedy demony zabijają przybraną rodzinę pół-kitsune imieniem Yumeko, dziewczyna ucieka z dotychczasowego domu, unosząc ze sobą jedną część starożytnego pergaminu. Przeznaczenie stawia na jej drodze tajemniczego samuraja Kage Tatsumiego, który oferuje Yumeko szansę na przetrwanie. On jednak też należy do grona poszukiwaczy zwoju. Dochodzi do zawarcia skomplikowanego przymierza, a dziewczyna musi spłatać największy i najważniejszy figiel swego życia. Musi zachować swą tajemnicę, od której zależy więcej niż jej własne życie i śmierć losy zwoju zdecydują bowiem o losach całego świata.

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności