Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Korona przeznaczenia. Królestwa Okrith #3

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Korona przeznaczenia. Królestwa Okrith #3 A.K. Mulford - okładka książki

Korona przeznaczenia. Królestwa Okrith #3 A.K. Mulford - tył okładki książki

Korona przeznaczenia. Królestwa Okrith #3 A.K. Mulford - okładka audiobooka MP3

Korona przeznaczenia. Królestwa Okrith #3 A.K. Mulford - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
384
Druk:
oprawa miękka

Tym razem akcja romantycznej, pełnej zwrotów akcji epickiej serii fantasy Królestwa Okrith przenosi się na zachód. Młoda wojowniczka fae, Bri, ma za zadanie rozwiązać zagadkę morderstwa królowej i ocalić życie pięknej księżniczki, w której chyba zaczyna się zakochiwać.

Briata Catullus jest zdeterminowana, żeby odkryć mordercę, pokonać łowców czarownic i ochronić swoją księżniczkę, jednak gdy przybywa do Zachodniego Dworu, sprawy wyglądają jeszcze gorzej, niż się obawiała. Lodowate przyjęcie ze strony dworskich fae to jeszcze najmniejszy z jej problemów — wszyscy znają proroctwo, że Bri ma wydrzeć koronę prawowitemu władcy i nie życzą sobie, żeby uzurpowała sobie prawo do tronu. Gorzej, że łowcy czarownic są głodni królewskiej krwi i Bri będzie musiała naprawdę się natrudzić, żeby udaremnić ich plany. 

Co więcej, pogrążona w żałobie po śmierci matki księżniczka Abalina Thorne wcale nie ma ochoty dopuszczać Bri do żadnych tajemnic i zgadza się na jej ochronę dopiero na usilną prośbę swojej kuzynki. 

W miarę jednak gdy zagrożenie narasta, obydwie uświadamiają sobie, że mogą osiągnąć więcej, gdy zaczną współpracować, a księżniczka w końcu odkrywa, że Bri jest jedną z niewielu osób, którym może ufać. Bri za wszelką cenę chce udowodnić, że proroctwo się myliło, a ona sama może wykuć swoje przeznaczenie. Nie chce pozwolić, żeby wdzięki pięknej Liny odciągnęły ją od tego celu. Ma obowiązki wobec księżniczki, wobec Zachodniego Dworu i wobec własnego przeznaczenia.

Czy jednak nie jest również winna czegoś swojemu sercu?


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

A.K. Mulford wcześniej była biolożką i zajmowała się dziką przyrodą, dziś jest uznaną autorką bestsellerowych powieści fantasy. Mieszka z rodziną w Nowej Zelandii, gdzie tworzy nowe światy, przedziwne, pełne życia fantastyczne postacie i produkuje absurdalne filmiki na TikToka.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności