Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Miecz Czarownic. Królestwa Okrith #2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Miecz Czarownic. Królestwa Okrith #2 A.K. Mulford - okładka książki

Miecz Czarownic. Królestwa Okrith #2 A.K. Mulford - tył okładki książki

Miecz Czarownic. Królestwa Okrith #2 A.K. Mulford - okładka audiobooka MP3

Miecz Czarownic. Królestwa Okrith #2 A.K. Mulford - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
408
Druk:
oprawa miękka

Królestwa Okrith toczyła krwawa wojna. Ruadora Dammacus, księżniczka fae, wychowała się w ukryciu, wśród czerwonych czarownic. Zmieniła wygląd i przeszła mordercze szkolenie, które miało z niej uczynić potężną wojowniczkę, silną i zawsze gotową do rozlewu wrogiej krwi. Tak powinno być, ale Rua była tylko delikatną księżniczką… Wszystko się zmieniło, kiedy podniosła Miecz Nieśmiertelności. Jego pochodzenie owiewały mroki starożytnych legend. Rua wciąż musiała mierzyć swoją moc z magią potężnego talizmanu, a od jej władzy nad nim zależało właściwie wszystko. 

Aby zwyciężyć i zakończyć wojnę, księżniczka musiała się udać na północ, gdzie kryło się prawdziwe niebezpieczeństwo. Zamieszkał tam brat nieżyjącego Północnego Króla, Balorn, który dla władzy był gotów na każdą niegodziwość. Rzucił klątwę na niebieskie czarownice, a w jego posiadaniu znalazł się ich magiczny Kamień. Balorn siał terror. Rua nie mogła walczyć sama z tak potężnym wrogiem. Musiała się sprzymierzyć z prawowitym następcą Północnego Króla. Cieszący się złą sławą Renwick budził w Rui sprzeczne odczucia. Nie ufała mu, ale ją pociągał. Jeśli chciała odzyskać należne sobie miejsce, musiała z nim współpracować. Jeśli chciała utrzymać szacunek swojej dopiero co odnalezionej rodziny, musiała udowodnić, że jest godna nosić Miecz Nieśmiertelności i że umie nad nim zapanować. Właśnie zaczęła się walka, a Balorn wcale nie był jedynym wrogiem Ruadory.

Prawdziwa wojna dopiero się rozpoczyna…


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

A.K. Mulford wcześniej była biolożką i zajmowała się dziką przyrodą, dziś jest uznaną autorką bestsellerowych powieści fantasy. Mieszka z rodziną w Nowej Zelandii, gdzie tworzy nowe światy, przedziwne, pełne życia fantastyczne postacie i produkuje absurdalne filmiki na TikToka.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności