Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Dancing with the Devil

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Joanna Wiśniewska
Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
6.0/6  Opinie: 2
Stron:
296
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka (26,94 zł najniższa cena z 30 dni)

44,90 zł (-30%)
31,43 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(26,94 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook (22,45 zł najniższa cena z 30 dni)

44,90 zł (-45%)
24,70 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(22,45 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Eliano Connor, przygotuj się na piekło, które zgotuje ci Logan Molton. Potwór, którego sama stworzyłaś

Gdy przed laty Eliana Connor została zmuszona do opuszczenia rodzinnego miasta, Monterey, obiecała sobie, że nigdy do niego nie wróci. Wydarzyło się tam zbyt dużo okrutnych rzeczy, o których pragnęła zapomnieć. Dwa lata, dokładnie tyle potrzebowała, by pogodzić się z paskudną przeszłością i ruszyć naprzód. Nowa szkoła, praca i przyjaciele byli tym, czego najbardziej potrzebowała, by poradzić sobie z traumą i zacząć wszystko od początku. 

Zupełnie się nie spodziewała, że pewnego dnia przyjdzie jej wrócić na stare śmieci. Życie Eliany znów miało się zamienić w piekło, ponieważ na jej drodze ponownie stanął Logan Molton. Diabeł w ludzkiej skórze. Chłopak, którego niegdyś kochała całym sercem, a który stał się sprawcą jej najgorszego koszmaru. 

On także nie był zadowolony z powrotu Eliany. Więcej, był wściekły. Wystarczyło jej jedno spojrzenie, aby ból, jaki sprawił Loganowi powrót dziewczyny, rozdarł mu serce. Przecież jedyne, czego chciał, to zapomnieć o rozstaniu, o niej. Dlaczego wróciła? Czy po to, by dręczyć go ożywionym wspomnieniem przeszłości, w której jako jedyna potrafiła go zaakceptować takim, jaki naprawdę był? Jeśli taki miałby być jej cel, to on nie odpuści i tym razem Eliana zapamięta go na dłużej. 


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Joanna Wiśniewska - Pochodzi z małej miejscowości na Podkarpaciu, od dziesięciu lat mieszka w Rzeszowie. Jest absolwentką studiów licencjackich na Politechnice Rzeszowskiej. W 2020 roku opublikowała na platformie Wattpad swoje pierwsze opowiadanie, po trzech latach od tamtego wydarzenia debiutuje powieścią You are my desire. W wolnych chwilach zamyka się w czterech ścianach i tworzy nowe historie, którymi chętnie dzieli się z czytelnikami; jej ulubionym gatunkiem są romanse. Miłośniczka kawy i roślin domowych.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności