Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Dark One. Vicious Lost Boys. Tom 2

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Nikki St. Crowe
Wydawnictwo:
Niegrzeczne książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
256
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (19,90 zł najniższa cena z 30 dni)

36,90 zł (-20%)
29,52 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(19,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Nadchodzi wojna. Czy Niby-Król zdoła odzyskać należny mu tron? Drugi tom zaskakującej i nieprzewidywalnej serii Vicious Lost Boys.

Gdy Winnie trafiła do niezwykłej, ale i krwawej krainy Nibylandii, poczuła, że znalazła się w odpowiednim miejscu. To właśnie dzięki Panowi, którego wzrok na każdym kroku przeszywa ją na wskroś, oraz niebezpiecznie przystojnym i groźnym Zagubionym Chłopcom, w końcu może spełnić wszystkie swoje pragnienia i fantazje. Dopiero teraz czuje, że naprawdę żyje.

Na wyspie jednak nie wszystko jest pełne magii i słońca. W lesie czai się mrok i zło w czystej postaci. Królowa wróżek i Kapitan Hak nie cofną się przed niczym, aby odzyskać władzę nad Nibylandią i zdobyć to, czego chcą. Jednocześnie osłabiony Pan odkrywa, że zyskał nową słabość, jaką jest niepokorna dziewczyna o sercu mrocznym niczym jego własne.

Jest to drugi tom emocjonującej trylogii od Nikki St. Crowe, rozpoczętej książką Never King. Vicious Lost Boys. Tom 1

Ostrzeżenie.

Ta książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść książki jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia tego, czym jest praktyka BDSM. Powieść ta jest przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.

Wybrane bestsellery

Niegrzeczne książki - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności