Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy Marta Łabęcka - okładka książki

Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy Marta Łabęcka - tył okładki książki

Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy Marta Łabęcka - okładka audiobooka MP3

Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy Marta Łabęcka - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
Druk:
oprawa miękka

Opowiedz mi naszą historię. Jest taka piękna…

Josephine i Chase wreszcie są szczęśliwi. Po wszystkich burzach, sztormach i zawieruchach, których nie szczędził im los, wciąż są razem, połączeni uczuciem, a w dorosłość wkracza właśnie najpiękniejszy owoc ich miłości ― osiemnastoletnia Destiny.
Destiny zna historię swoich rodziców i podobnie jak wiele osób w jej wieku, trochę marzy o przeżyciu równie romantycznego uczucia ― oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem. Na razie jednak poznajemy ją w chwili, gdy wyrusza z rodzicami, by spędzić święta w gronie krewnych i przyjaciół. Dziewczyna nie może się już doczekać spotkania z bliskimi… Zwłaszcza z jednym, ważnym dla niej człowiekiem. Alfie, dawny towarzysz dziecięcych zabaw, wyrósł na przystojnego mężczyznę i to jego Destiny szczególnie pragnie zobaczyć. A ponieważ jest córką swoich rodziców, to ― zupełnie jak kiedyś ― sprawy szybko zaczną się komplikować…

Piękne zwieńczenie bestsellerowego cyklu!

Ostatnia część trylogii, którą tworzą także Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię i All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość.

O autorze książki

Marta Łabęcka jest studentką filologii angielskiej na jednej z poznańskich uczelni. Kocha języki obce prawie tak bardzo, jak książki i swoje koty. Przygodę z pisaniem zaczęła podczas wakacji ― zajęła się nim dla zabicia czasu i od tamtej pory nie może (ani nie chce) przestać tworzyć. W przerwach między pisaniem i publikowaniem w internecie wymyśla kolejne historie, które podbiją serca czytelników. Flaw(less) jest jej debiutancką powieścią.

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł