Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Diamante verde

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
288
Druk:
oprawa miękka

Podjętych decyzji nie da się cofnąć, a to, kim się staniesz jutro, zależy od nich

Pewnej nocy, gdy matka najpierw każe jej uciekać do schronu, a potem nagle wyjeżdża nie wiadomo dokąd z ojczymem Merliah, życie osiemnastolatki raptownie się zmienia. Pozostawiona jedynie z piętnastoletnią Milicent dziewczyna nie wie, co ma dalej robić. Dobrze, że jest Milicent. Ukochana młodsza siostrzyczka… Tak bardzo podobna do mamy i tak bardzo niepodobna do Merliah. Z powodu jej ogniście rudych włosów w rodzinie żartują czasem, że starsza z sióstr musiała zostać adoptowana. 

A może to wcale nie są żarty?

Nim Merliah odkryje tajemnicę swojego prawdziwego pochodzenia, drzwi domu, w którym rankiem szykuje się do szkoły, zostają wyważone. Forsujących je mężczyzn interesuje tylko jedno ― zielony diament, o którym rudowłosa osiemnastolatka powinna według nich coś wiedzieć. Tymczasem napastnicy odpuszczają, ale w szkole na Merliah czeka kolejna nieprzyjemna niespodzianka. Charles, brunet o pięknych oczach, już raz nieźle namieszał w jej życiu i prawie je zniszczył. Teraz wraca pod pretekstem pomocy. Tylko czy na pewno ma dobre intencje?

Poznaj pierwszą część niesamowitej trylogii España ― dowiedz się, kim naprawdę jest Merliah i jak jej losy splatają się z historią drezdeńskiego zielonego diamentu.


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

O autorze książki

Urszula Borczuch - miłośniczka książek, w szczególności romansów z wątkiem enemies to lovers. Uwielbia Hiszpanię, jej kulturę i język, którego uczy się od paru lat. Właśnie w trakcie wyjazdu do tego kraju narodził się pomysł na powieść (a także miłość do Formuły 1); niektóre opisane w niej sytuacje wydarzyły się podczas tej podróży, wtedy też poznała kilka osób, które pojawiają się jako postacie trzecioplanowe, większość głównych bohaterów jednak wzorowała na swoich przyjaciołach. W wolnych chwilach nagrywa na TikToku, pisze na Wattpadzie i zajmuje się dwoma królikami, które adoptowała z fundacji. Sporo czasu spędza z przyjaciółmi, a ze spotkań czerpie pomysły na książki.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł