Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Dotyk ocalenia. Zniewolenie (ebook)(audiobook)(audiobook)

Dotyk ocalenia. Zniewolenie Gabriela Smusz - okładka książki

Dotyk ocalenia. Zniewolenie Gabriela Smusz - tył okładki książki

Dotyk ocalenia. Zniewolenie Gabriela Smusz - okładka audiobooka MP3

Dotyk ocalenia. Zniewolenie Gabriela Smusz - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
368
Druk:
oprawa miękka
     PDF

Mógł ją ocalić... albo pogrążyć

Dziewczyna, którą prześladuje los. Chłopak, którego zdecydowanie powinna unikać

Rodzice Lei giną w wypadku samochodowym, dziewczyna jako jedyna wychodzi z niego cało. Dwa lata później, kiedy w końcu dochodzi do siebie, znowu cudem uchodzi z życiem. Szczęśliwie unika śmierci, gdy zamyślona wchodzi wprost pod koła samochodu... Ale nie uniknie innych skutków tej sytuacji, sięgających o wiele dalej. Bo wtedy właśnie na jej drodze ― dosłownie! ― pojawia się on.

On, czyli Damon, wściekle przystojny, diabelnie niebezpieczny, irytująco pewny siebie. Małomówny i opryskliwy syn miejscowego bogacza od początku budzi w Lei niechęć, ale też trudno jest jej zapomnieć o oczach w kolorze hebanu i ich głębokim, choć zimnym spojrzeniu. Tylko on może jej pomóc, gdy Lea musi się zmierzyć z pełnym mroku światem, w którym nie obowiązują zasady i wartości moralne, a jedynie trwa niekończący się wyścig na śmierć i życie. Czy uda im się go wygrać? Przekonaj się ― poznaj historię, którą w serwisie Wattpad doceniły setki tysięcy czytelniczek!

O autorze książki

Gabriela Smusz - niepoprawna romantyczka, wielbicielka mrożonej herbaty, tańca i książek, w szczególności romansów i kryminałów. Często chowa się we własnym świecie, w wyobraźni, gdzie wymyśla przeróżne historie, które później przelewa na klawiaturę i publikuje na Wattpadzie jako panna_kotaa. Dotyk ocalenia to jej pierwsza powieść wydana drukiem.

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł