Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Frenemy. Przyjaciel czy wróg?

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Frenemy. Przyjaciel czy wróg? Lauren Price - okładka książki

Frenemy. Przyjaciel czy wróg? Lauren Price - tył okładki książki

Frenemy. Przyjaciel czy wróg? Lauren Price - okładka audiobooka MP3

Frenemy. Przyjaciel czy wróg? Lauren Price - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
382
Druk:
oprawa miękka

Erika Monroe była w ostatniej klasie liceum i miała konkretne plany na przyszłość. Chciała się uczyć w college’u Stanforda: studiować chemię i uprawiać lekkoatletykę. Wiedziała jednak, że nauka na tak prestiżowej uczelni jest kosztowna, a jej rodzice mają ograniczone możliwości finansowe. Jedynym sposobem, aby spełnić marzenie, było zdobycie stypendium. Pewnego dnia podczas rozmowy z nową dyrektorką liceum usłyszała, że owszem, może je otrzymać, ale pod jednym warunkiem: musi dostarczyć dowody potrzebne do wyrzucenia ze szkoły innego ucznia. Dyrektorka podejrzewała Chase’a Thatchera o wandalizm, przemoc i posiadanie narkotyków — wszystko na terenie szkoły.

To była dla dziewczyny bardzo trudna decyzja, w końcu, z ciężkim sercem, się zgodziła. Zaczęła obserwować Chase’a Thatchera, aby zdobyć dowód jego winy. I to się udało. Równocześnie zauważyła, że Chase nie jest jednoznacznie złym chłopakiem. Skrywał w sobie samotność i wrażliwość. Potrafił być zabawny i zaskakująco delikatny. Z każdym kolejnym dniem wątpliwości Eriki rosły. Sieć kłamstw i dylematów stawała się coraz trudniejsza do zniesienia. Aż któregoś dnia dziewczyna stanęła w obliczu kolejnych decyzji. Musiała sama przed sobą rozstrzygnąć wiele kwestii. Kim właściwie był Chase? Co do niego czuła? Czy powinna dotrzymać umowy z dyrektorką?

Lauren Price dzieciństwo spędziła z nosem w książkach i na pisaniu opowiadań. Jako nastolatka zaczęła publikować na platformie Wattpad i szybko zyskała rzeszę oddanych fanów. Niedawno uzyskała dyplom Uniwersytetu w Lancasterze — oczywiście z literatury angielskiej — i zamierza kontynuować karierę pisarską.

Co jesteś gotowa oddać za spełnienie marzenia?


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Lauren Price urodziła się w Coventry. Dzieciństwo spędziła wśród książek, a już jako nastolatka publikowała na platformie Wattpad i zdobyła rzeszę wiernych fanów. Lubi rysować, oglądać filmy, podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi i z rodziną. Uwielbia książki, planuje studia z filologii angielskiej na uniwersytecie.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności