Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Inevitable Destiny

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Inevitable Destiny Julia Mroczek - okładka książki

Inevitable Destiny Julia Mroczek - tył okładki książki

Inevitable Destiny Julia Mroczek - okładka audiobooka MP3

Inevitable Destiny Julia Mroczek - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
376
Druk:
oprawa miękka

Ona, on i... Czyżby oczekiwania były zbyt wielkie?

W ramach wymiany międzyuczelnianej Sophie Lavender wyjechała do Anglii. W tym dalekim kraju, wraz z przyjaciółmi, stara się doświadczyć pełni studenckiego życia. I, choć nie ma ochoty, zmusza się nawet do uczestnictwa w pewnej imprezie ― gra muzyka, ludzie tańczą i wygląda na to, że poza Sophie wszyscy świetnie się bawią. Dziewczyna rozgląda się dookoła, poszukując w tłumie przyjaznej twarzy, i... Kto to? Kim jest chłopak, którego rysy nie wydają jej się obce? Czy jego pojawienie się wpłynie na rozdzielony oceanem związek Sophie i Milesa?

Podczas nieobecności Sophie Miles Evans wplątuje się w wir kłamstw, by chronić kogoś, na kim bardzo mu zależy. Jego tajemnicę zna tylko Matt, jednak nie zanosi się na to, aby przyjaciel zamierzał komukolwiek ją zdradzić. Tymczasem angielska przygoda Sophie dobiega końca i dziewczyna martwi się o przyszłość swoją i Milesa.


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

O autorze książki

Julia Mroczek jest studentką pierwszego roku filologii polskiej na jednym z warszawskich uniwersytetów. Na Wattpadzie publikuje od wakacji 2022 roku i właśnie wtedy poczuła, że pisanie sprawia jej ogromną radość. W przerwach między pisaniem spełnia się w swojej drugiej pasji, którą jest czytanie najróżniejszych dzieł literackich. Książki były z nią od najmłodszych lat, a miłość do nich zaszczepiła jej mama, która jednocześnie jest jej największym wsparciem. Julia marzy o zwiedzeniu wszystkich europejskich stolic oraz Nowego Jorku zimą.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności