Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Jak Pies z Kotem

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Czytalisek
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
56
Druk:
oprawa twarda

Książka (13,90 zł najniższa cena z 30 dni)

44,90 zł (-69%)
13,90 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(13,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

W pulsującym życiem gwarnym mieście, w otoczeniu wysokich budynków i stylowych kamienic, na rogu Mysiej i Truskawkowej, stoi bar mleczny "Jak Pies z Kotem". Można tam wpaść na szybkie śniadanie albo posiedzieć przy popołudniowym serniku i porozmawiać z jednym z barwnych właścicieli.

Ta lekka i optymistyczna miejska opowieść to pochwała małych społeczności. Bohaterowie, wyjątkowo barwne postacie, spędzają wolny czas w barze mlecznym ― prawdziwym tyglu, w którym mieszają się niezwykle ciekawe osobowości. Te spotkania, przypadkowe lub zaplanowane, stają się pretekstem do sportretowania mieszkańców miasta, ich wielkich pasji i drobnych dziwactw.

Patroni medialni:


Książka dla czytelników powyżej szóstego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Paulina Bobrycz-Rogala - Ilustratorka, graficzka, art director i autorka tekstów. Jest absolwentką łódzkiej filmówki, początki swojego zawodowego życia związała z reklamą. Gdy została mamą, zapragnęła tworzyć dla najwdzięczniejszych odbiorców dzieci. Inspiracje czerpie ze sztuki, z literatury, życia w dużym mieście i bogatej wyobraźni synka. Pochodzi z Sieradza, ale od kilkunastu mieszka w Warszawie, gdzie czuje się najbardziej u siebie. Lubi podróżować, szczególnie do miejsc słynących z dobrej kuchni. Ma słabość do samochodów.

Czytalisek - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności