Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Jak podejść Rozpruwacza

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Kerri Maniscalco
Wydawnictwo:
Must Read
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
430
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (28,49 zł najniższa cena z 30 dni)

37,00 zł (-22%)
28,86 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(28,49 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Nieodkładalna historia o miłości i zbrodni, przyciąganiu i chemii, która z mieszkania angielskiego lorda prowadzi do sal sekcyjnych laboratorium i do ciemnych zaułków londyńskich ulic XIX wieku. Cudownie feministyczna, świeża, niepokorna. Od pierwszego rozdziału pokochasz Thomasa i Audrey Rose oraz ich zaczepne dialogi.

Siedemnastoletnia Audrey Rose Wadsworth to córka angielskiego lorda, której pisane jest życie w bogactwie i luksusach. Mało kto wie jednak, że coś fascynuje ją bardziej niż eleganckie podwieczorki i przymiarki sukni z jedwabiu. Jej prawdziwa pasja pozostaje ukryta przed światem. Wbrew życzeniom surowego ojca i konwenansom Audrey Rose często wymyka się do laboratorium stryja, żeby pod jego okiem odbywać ponure i krwawe praktyki z medycyny sądowej.

Dzięki pracy przy zwłokach Audrey Rose dołącza do poszukiwań seryjnego mordercy, a tropy w śledztwie nakierowują ją na osoby z jej własnego, zamkniętego świata, który już w chwili urodzenia przeznaczył ją do roli matki i żony.

Szokujące zwroty akcji okraszone mrożącymi krew w żyłach zdjęciami z epoki sprawiają, że ten oszałamiający bestseller debiutującej Kerri Maniscalco pozostaje w pamięci na zawsze.

Świeży, oryginalny retelling nieustannie frapującej historii Kuby Rozpruwacza.

Wybrane bestsellery

Kerri Maniscalco - pozostałe książki

Must Read - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności