Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

The Brothers Hawthorne. Bracia Hawthorneowie. The Inheritance Games. Tom IV

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Jennifer Lynn Barnes
Wydawnictwo:
Must Read
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
512
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (24,90 zł najniższa cena z 30 dni)

40,00 zł (-22%)
31,20 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(24,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Czterej bracia. Dwie trudne misje. Zapierająca dech w piersiach przygoda trwa.

Genialna kontynuacja bestsellerowej serii The Inheritance Games.

Grayson Hawthorne został wychowany na następcę swojego dziadka, miliardera Tobiasa Hawthornea. Lecz teraz wielki Tobias Hawthorne nie żyje, a jego rodzina została wydziedziczona, jednak lekcje, których udzielił wnukom, nadal procentują. Kiedy przyrodnie siostry Graysona popadają w kłopoty, ich brat zjawia się, żeby zrobić to, w czym jest najlepszy rozwiązać problem skutecznie, precyzyjnie i bezwzględnie. Nie zamierza się przy tym wplątywać w żadne pułapki emocjonalne.

 

Jameson Hawthorne jest nałogowym ryzykantem, poszukiwaczem mocnych wrażeń i hazardzistą uwielbiającym każdą grę. Kiedy ni stąd, ni zowąd zgłasza się do niego ojciec z prośbą o przysługę, Jameson nie umie odmówić sobie podjęcia wyzwania. Będzie musiał zinfiltrować najbardziej ekskluzywny podziemny klub hazardowy w Londynie, do którego należą ludzie bogaci, wpływowi i szlachetnie urodzeni, a przy okazji dokonać rzeczy niemal niemożliwej zwyciężyć w grze o najwyższą stawkę. Na szczęście dla Jamesona Hawthornea niemożliwe nie istnieje.

 

Wciągnięci w ryzykowne rozgrywki na przeciwnych krańcach świata Grayson i Jameson z pomocą pozostałych braci oraz dziewczyny, która odziedziczyła fortunę ich dziadka muszą zgłębić swoje najskrytsze myśli, emocje i pragnienia, by zdecydować, kim chcą być i ile każdy z nich gotów jest poświęcić dla zwycięstwa.

Wybrane bestsellery

Must Read - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności