Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Jak zakochać się na niby według Hani i Ishu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Jak zakochać się na niby według Hani i Ishu Adiba Jaigirdar - okładka książki

Jak zakochać się na niby według Hani i Ishu Adiba Jaigirdar - tył okładki książki

Jak zakochać się na niby według Hani i Ishu Adiba Jaigirdar - okładka audiobooka MP3

Jak zakochać się na niby według Hani i Ishu Adiba Jaigirdar - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
346
Druk:
oprawa miękka

Hani, a właściwie Humaira Khan, pochodziła z Bangladeszu. Była jedną z najpopularniejszych dziewczyn w irlandzkiej szkole. Uśmiechnięta, życzliwa, zawsze otoczona przyjaciółmi. Któregoś dnia oświadczyła, że jest biseksualna. Zdziwione przyjaciółki nie uwierzyły, nigdy bowiem nie widziały jej umawiającej się z dziewczynami — ona zawsze wybierała chłopców. Hani, by udowodnić, że mówiła prawdę, wyjawiła, że obecnie chodzi na randki z Ishitą.

Ishita Dey, zwana Ishu, nie miała o tym pojęcia. Pochodziła z Indii. Różniła się od Hani we wszystkim. Poważna, niezbyt lubiana w szkole, interesowała się tylko nauką. Miała ku temu powody. Jej rodzice ciężko pracowali, aby zapewnić córkom lepszy start w życiu, a ona za nic w świecie nie chciała ich rozczarować. Właśnie dlatego postanowiła zostać prefektką naczelną szkoły. Problem polegał na tym, że była niepopularna.

Propozycja Hani, aby umawiać się na udawane randki, nasunęła Ishu pewien pomysł. Gdyby Hani pomogła jej w zdobyciu popularności, mogłaby wygrać konkurs na prefektkę naczelną. I w ten sposób obie osiągnęłyby swoje cele. Bo przecież między nimi nie mogło być mowy nawet o przyjaźni, a co dopiero o głębszych uczuciach. Los jednak bywa przewrotny… 

A to się bardzo nie spodobało przyjaciółkom Hani, które postanowiły zmusić ją do dokonania wyboru. Bardzo trudnego wyboru…

A gdy rodzi się prawdziwa miłość, wystarczy choćby udawana randka…


Książka dla czytelników powyżej dwunastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Adiba Jaigirdar jest nauczycielką i autorką książek. Urodziła się w Bangladeszu, od dziesiątego roku życia mieszka w Dublinie. Pisze powieści, które są bardzo dobrze przyjmowane przez krytyków i regularnie zdobywają prestiżowe wyróżnienia. Podczas pisania wspomaga się herbatą i muzyką Janelle Monáe i Hayley Kiyoko. Chętnie dyskutuje o kolonializmie, namiętnie gra w gry wideo i kupuje kolejne szminki.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności