Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Jeszcze raz pokochaj

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Serie wydawnicze:
Jeszcze raz
Wydawnictwo:
beYA
Serie wydawnicze:
Jeszcze raz
Ocena:
Stron:
336
Druk:
oprawa miękka

Książka (44,90 zł najniższa cena z 30 dni)

44,90 zł (-25%)
33,68 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2024-03-05
(44,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook

44,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Miłość wkłada nam różowe okulary, choć świat nie ma tylko jednej barwy

Ellie przeprowadza poważną rozmowę z ojcem, który na kilka dni zatrzymuje się w Reno. Dziewczyna wciąż stara się nawiązać kontakt z Aylą. Niestety, na marne. Pewnego dnia dzwoni znajoma matki, tajemnicza rozmowa telefoniczna przynosi niepokojące wieści. Ellie postanawia pojechać do Kansas. Na miejscu mierzy się z natarczywymi wspomnieniami i zderza ze smutną rzeczywistością. Dostaje odpowiedź na najważniejsze pytanie, jakie nurtowało ją przez całe życie.
Asher staje przed trudnym wyborem: jechać z Ellie do jej rodzinnego domu czy spełnić obietnicę złożoną młodszemu bratu? Zastanawia się tylko przez chwilę, nim podejmuje decyzję, która później jeszcze długo będzie go prześladować. Tragedia, jaka dosięgnie jego rodziny, okaże się punktem kulminacyjnym wszystkich jego problemów. Czy Asher sprosta nowym wyzwaniom?

Max przyzwyczaja się do nowej codzienności, w której cała jego rodzina jest w komplecie. Wpatrzony w ojca jak w obrazek, dzieli z nim pewne tajemnice. Coraz lepiej poznaje matkę i pozwala jej się zbliżyć do siebie. Wszystko wydaje się układać tak, jak powinno, do czasu, kiedy chłopiec wreszcie otwiera oczy. Dostrzega coś, czego nikt inny w porę nie zauważył. Czy jednak nie jest za późno?
Mają siebie nawzajem. Mają swoją miłość. Tylko czy to wystarczy?
Czy miłość uleczy rany i sprawi, że te przestaną krwawić?

Finałowy tom trylogii Jeszcze raz!


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Aleksandra Muraszka - dziewczyna, która zawsze marzyła, by zostać zauważoną. By ktoś wreszcie ją usłyszał. Dziś wydaje kolejną książkę, która jest spełnieniem jej marzenia z dzieciństwa. Jednocześnie odnalazła w pisaniu sposób na autoterapię. Trylogia Jeszcze raz bowiem jest przesiąknięta jej uczuciami, traumami i lękami. Czytając tę książkę, wiedzcie, że nie jesteście sami.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności