Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Korona ze złoconych kości. Krew i popiół. Tom 3

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
You&YA
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (31,68 zł najniższa cena z 30 dni)

43,90 zł (-25%)
32,93 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(31,68 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Trzecia część jednego z najpopularniejszych cykli fantasy ostatnich lat: „Z krwi i popiołu”.

Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i wspaniałym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem zwyczajnej dziewczyny, nie jest jej przeznaczony. Poppy to Wybrana. Błogosławiona. Prawowita władczyni Atlantii. W jej żyłach płynie krew Króla Bogów, więc korona i królestwo należą do niej.

Dziewczyna zawsze pragnęła mieć wpływ tylko na swoje życie. Teraz musi zdecydować, czy porzuci boskie dziedzictwo, czy nałoży złoconą koronę i zostanie Królową Ciała i Ognia. Ma też do wypełnienia misję – musi pomóc Casteelowi odnaleźć jego brata, a potem dowiedzieć się, czy Ian, jej brat, stał się bezdusznym Ascendentem.

Nie wszystkim się podoba, że była Panna jest potomkinią Króla Bogów. Są tacy, którzy nie cofną się przed niczym, aby korona nigdy nie spoczęła na głowie Poppy. Największe zagrożenie dla niej i Atlantii czai się na dalekim zachodzie, gdzie Królowa Krwi i Popiołu ma własne plany, na których realizację czekała setki lat.

Wybrane bestsellery

You&YA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności