Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Królestwo ciała i ognia

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
You&YA
Ocena:
4.5/6  Opinie: 2
Stron:
608
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Ebook (32,83 zł najniższa cena z 30 dni)

43,90 zł (-25%)
32,93 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(32,83 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Drugi tom cyklu „Krew i popiół”, światowego bestsellera z gatunku new adult.

Wszystko, w co Poppy kiedykolwiek wierzyła, okazało się kłamstwem. Nawet mężczyzna, w którym się zakochała, nie był tym, za kogo się podawał. Uprowadzona podstępem dziewczyna, wrzucona między tych, którzy widzą w niej symbol znienawidzonego królestwa, zastanawia się, kim jest bez welonu Panny. Kto w tym nowym świecie jest jej sojusznikiem, a kto - wrogiem? Nikt nie jest jednak równie nieodgadniony jak on - Casteel Da’Neer. Mroczny. Książę Atlantii. Fascynujący i niebezpieczny kusi ją każdym oddechem, oferując wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła. Poppy wie, że błędem byłoby zaufać Casteelowi. Książę ma bowiem wobec niej plany, które mogą spleść ich losy w najbardziej nieoczekiwany sposób i zmienić historię królestw. Tylko czy dziewczyna zdoła się oprzeć urokowi Mrocznego?

"Drugi tom cyklu Krew i popiół zapewnia całą gamę czytelniczych emocji – od śmiechu po łzy. I trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Polecamy całym sercem."

Kala Konarzewska i Wiga Pszczółkowska @fantastyczne.pogaduchy

"Królestwo ciała i ognia to drugi tom wyśmienitego cyklu Jennifer L. Armentrout. Tajemnica goni tajemnicę, a prawda ścina z nóg. Ta historia wciąga maksymalnie! "
Emilia Zaręba _ po drugiej stronie okładki

Wybrane bestsellery

You&YA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności