ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Męski obowiązek (ebook)(audiobook)(audiobook)

Wydawnictwo:
Editio
Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
Stron:
208
Druk:
oprawa miękka
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Książka

39,90 zł
31,92 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2021-10-26

Ebook

39,90 zł
25,94 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2021-10-26

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Las, miłość i tajemnica...

Jagoda Worytko porzuca Warszawę. Przed dotychczasowym życiem z jego kłopotami zamierza się ukryć w Borach Tucholskich. Może tu, w głębi lasu, zazna spokoju i odpoczynku? Cóż, jeśli Jagoda naprawdę pragnie uciec od problemów, mogła wybrać lepiej. Zabita dechami wioska w dziczy nie wita jej ciepło. Nie zapewnia jej też wytchnienia ani odrodzenia. Ani tym bardziej bezpieczeństwa. Coś jest tu bowiem bardzo, bardzo nie tak.

O tym, że Smolniki to nie bajkowy koniec świata, a raczej miejsce pełne ponurych tajemnic, Jagoda przekonuje się szybko. I boleśnie ― gdy opiera się o barierkę, która okazuje się przegnita lub... podpiłowana, i wpada do jeziora. Potem jest tylko dziwniej. Czy w wiejskiej świetlicy Jagoda naprawdę widzi trupa? Czy jej starsza sąsiadka Lipska jest jedynie nieszkodliwą starszą panią? A może, jak opowiadają miejscowi, to groźna wiedźma? Worytko czuje, że popada w paranoję. W utrzymaniu zdrowia psychicznego wcale nie pomaga jej romans z Kostkiem, przystojnym leśnikiem o intensywnie zielonych oczach...

O autorze

Angela Węcka - pisarka, copywriterka, infobrokerka, współprowadzi Spisek Pisarzy. Debiutowała tomikiem poezji Kobieciara. Jest współautorką wielu antologii, a także powieści dla kobiet nieheteronormatywnych Na jej rozkazy.

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł