Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Moja zemsta

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Moja zemsta Aleksandra Możejko - okładka książki

Moja zemsta Aleksandra Możejko - tył okładki książki

Moja zemsta Aleksandra Możejko - okładka audiobooka MP3

Moja zemsta Aleksandra Możejko - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
184
Druk:
oprawa miękka

Czy zemsta da mu szczęście? Czy przyniesie coś innego?

Pragnął tylko jednego. Wraz z nią otrzymał wiele więcej

Marcello Manfredo ma wszystko: drogie samochody, luksusowe rezydencje i doskonale prosperującą firmę. Pławi się w dostatku. Pieniędzy ma tyle, że do końca życia nie byłby w stanie ich wydać. Brakuje mu tylko jednego. Jednej rzeczy, o której marzy od dawna. Do niej dąży i pragnie jej tak, jak niczego innego na świecie. Wreszcie nadchodzi dzień, w którym zrealizuje swój plan. Tego dnia dopełni się jego zemsta.

Dziesięć lat wcześniej stracił oboje rodziców. Odebrał mu ich Enzo Monroe, sprowadzając na młodego Manfreda niewyobrażalny ból i wielką tęsknotę. Ponieważ jednak zemsta najlepiej smakuje na zimno, Marcello nie szaleje, tylko czeka na odpowiedni moment. Planuje, jak odebrać wrogowi wszystko. Nie tylko pieniądze i wpływy. Także córkę. Manfredo zażąda od Enza jego córki. By dopełnić zemsty, ożeni się z Elizabeth Rose Monroe. Oczywiście uczyni to wbrew jej woli...

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Aleksandra Możejko ― z zamiłowania do książek w 2019 roku zaczęła zamieszczać swoje teksty na Wattpadzie, obecnie ma na koncie siedemnaście publikacji na tym portalu. Zadebiutowała powieścią Dzieci mafii. Elena; do Eleny bardzo szybko dołączyli jej siostra Olivia i brat Nicolas. Jej opowiadania można także znaleźć w antologii charytatywnej Sportowe love i w zbiorze Zakochane święta.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł