Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Nasze obietnice

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Nasze obietnice Sylwia Kubala - okładka książki

Nasze obietnice Sylwia Kubala - tył okładki książki

Nasze obietnice Sylwia Kubala - okładka audiobooka MP3

Nasze obietnice Sylwia Kubala - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
384
Druk:
oprawa miękka

Dziewczyna, która nie ma wspomnień, i chłopak, który chętnie uwolniłby się od własnych

Mason nie cieszy się zaufaniem otoczenia. Chłopak ma trudny charakter, dużo imprezuje, lubi się rozpędzać na motocyklu do nieprzyzwoitych prędkości, a swojego ojczyma raz za razem doprowadza do stanu przedzawałowego. Gdy więc pewnego dnia na poboczu drogi znajduje ranną dziewczynę, bliskim trudno jest uwierzyć, że to nie on spowodował jej obrażenia. Ranna nie może mu pomóc dowieść prawdy, ponieważ niczego nie pamięta. Ani tego, jak znalazła się sama za miastem, pokiereszowana i nieprzytomna. Ani nawet tego, jak się nazywa.

Mason jednak nie zamierza odpuścić. Obiecuje sobie, że zrobi wszystko, aby pomóc dziewczynie, która pragnie poznać swoją przeszłość. Jednak prawda o niej może się okazać boleśniejsza od niewiedzy.


Książka dla czytelników powyżej szesnastego roku życia.

O autorze książki

Sylwia Kubala - studentka, która wciąż poszukuje swojej drogi w życiu, pełny pozytywnej energii mól książkowy, miłośniczka kryminałów i romansów, a także domowy szef kuchni. Amatorka makijażu, tańca i niepoprawna marzycielka. Kocha zwierzęta, zwłaszcza koty. Od dziecka uwielbia tworzyć historie, a od paru lat dzieli się nimi z czytelnikami w internecie.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności