Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
David Goggins
Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu David Goggins - okładka książki

Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu David Goggins - tył okładki książki

Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu David Goggins - okładka audiobooka MP3

Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu David Goggins - okładka audiobooks CD

Zajrzyj do książki

Wydawnictwo:
Galaktyka
Wydawnictwo:
Galaktyka
Ocena:
5.8/6  Opinie: 6
Stron:
387
Czas nagrania:
14 godz. 52 min.
Czyta:
Bartosz Głogowski
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
Czytaj fragment

Ebook (51,92 zł najniższa cena z 30 dni)

64,90 zł (-20%)
51,92 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(51,92 zł najniższa cena z 30 dni)

Audiobook w mp3

64,90 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Besteseller New York Timesa

Ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy na świecie

Dla Davida Gogginsa dzieciństwo było koszmarem: naznaczone ubóstwem, dyskryminacją i maltretowaniem fizycznym. Jednak dzięki samodyscyplinie, odporności psychicznej i ciężkiej pracy Goggins całkowicie się zmienił. Ten popadający w depresję, otyły młody mężczyzna bez przyszłości stał się z czasem ikoną amerykańskich sił zbrojnych i jednym z najlepszych sportowców wytrzymałościowych na świecie. Jako jedyny człowiek w historii przeszedł elitarne szkolenie Navy SEAL, Army Ranger i Air Force Tactical Air Controller, a następnie ustanawiał rekordy podczas wielu zawodów sportowych i wydarzeń o charakterze wytrzymałościowym. Redakcja magazynu Outside nazwała go najsprawniejszym (prawdziwym) mężczyzną w Ameryce. W książce Nic mnie nie złamie dzieli się niezwykłą historią swojego życia i stwierdza, że większość z nas wykorzystuje tylko 40 procent swoich możliwości. Goggins nazywa to regułą 40%, a jego opowieść wyznacza drogę, którą może podążyć każdy, kto chce się uporać się z bólem, pokonać strach i osiągnąć pełnię swoich możliwości.

David Goggins jest człowiekiem o żelaznej woli i inspiracją dla wszystkich. Samo słuchanie tego faceta sprawia, że chce się wbiec na jakąś górę. Jestem przekonany, że ludzie tacy jak on mogą zmieniać losy świata. Dzięki nim zaczynamy działać z determinacją i głęboką wiarą w siebie we wszystkim, co robimy. Spotkanie z nim sprawiło, że stałem się lepszym człowiekiem.

Joe Rogan, stand-uper oraz twórca podcastu Joe Rogan Experience

W trakcie lektury przechodziłem od współczucia, przez podziw i irytację, aż do żalu nad losem Davida Gogginsa. Jednak za każdym razem, gdy odkładałem tę książkę, miałem ochotę na mocniejszy trening oraz nabierałem odwagi, by stawiać sobie wyższe cele. Czyli to działa! I to niezależnie od tego, z jakiego miejsca startujemy. Goggins udowadnia, że o naszym losie decyduje to, jak ambitne cele sobie stawiamy i z jaką determinacją podchodzimy do ich realizacji. Nic mnie nie złamie to końska dawka motywacji okraszona przyprawiającymi o zawrót głowy ekstremalnymi przykładami z życia tego sealsa i ultrasa!

Jarek Bieniecki, założyciel Runmageddonu, współtwórca Biegu Rzeźnika

Możemy przeczytać dziesiątki książek o tym, jak trenować, wydać mnóstwo pieniędzy na sprzęt i dowiedzieć się wszystkiego na temat optymalnej diety. Na nic się to jednak nie zda, jeśli nie znajdziemy w sobie siły, aby utrzymać się w ryzach dyscypliny i wyjść na trening. To właśnie cecha, która łączy mnie z Gogginsem. Obaj wiemy, co chcemy osiągnąć, potrafimy przekroczyć ograniczenia nakładane przez nasz własny umysł i zawalczyć na 100%.

Adrian Kostera, rekordzista świata w pięciokrotnym Ironmanie

Współczesna neuronauka dowodzi, że odwaga i sukces rodzą się poprzez akceptację bólu i strachu, a nie ich unikanie. Historia Davida Gogginsa zdaje się potwierdzać prawdziwość tej teorii. A co nawet ważniejsze pokazuje również, jak to osiągnąć.

Andrew Huberman, profesor neurobiologii i gospodarz podcastu The Huberman Lab

Gdy widzisz filmiki z Gogginsem, myślisz sobie: Co za maszyna, nadczłowiek!. Ale dopiero kiedy poznasz jego biografię, zrozumiesz, że potrafił przekuć koszmarne dzieciństwo, prześladowania w szkole, porażki osobiste i zawodowe w sukces, czerpiąc paliwo ze swoich słabości. Prowadziłem selekcje do jednostki specjalnej, przygotowuję ludzi do działania w tych strukturach i wiem, jak wielkie są wymagania wobec kandydatów. Tę książkę powinien przeczytać każdy młody człowiek myślący o służbie w elitarnych siłach specjalnych.

mjr rez. Wojciech Zachar Zacharków, były Szef Grupy Szkolenia Bazowego w Jednostce Wojsk Spec. Agat"

David Goggins realizuje każdy cel, każde marzenie, bez względu na wszystko. KROPKA. Nie da się go zatrzymać. Dla niego ograniczenia nie istnieją, ponieważ ten gość żyje poza strefą komfortu. Jego zdolności umysłowe i fizyczne stanowią jedność. Goggins udowadnia, że ciało może poradzić sobie ze wszystkim, jeśli tylko pozwoli się umysłowi za nim nadążyć. Nie ma sposobu, by powstrzymać kogoś, kto nie rozumie koncepcji bycia pokonanym.

Marcus Luttrell, emerytowany komandos Navy Seal, autor bestsellera New York Timesa Piekło Afganistanu

Zanim skończysz czytać nową książkę Davida Gogginsa, zdążysz już dać swojej mentalności ofiary porządnego kopa w tyłek. Jednak co Goggins zdecydowanie podkreśla w tym zabawnym, przejmującym i inspirującym pamiętniko-poradniku to, co zrobisz później, zależy wyłącznie od ciebie. Jak twierdzi człowiek z dziurą w sercu: w życiu nie ma wymówek, są tylko powody, by bardziej się starać.

Jim Defelice, autor książki Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach armii amerykańskiej

Wybrane bestsellery

Zamknij

Wybierz metodę płatności