Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Od zera. Wspomnienia o miłości, Sycylii i odnajdywaniu domu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Od zera. Wspomnienia o miłości, Sycylii i odnajdywaniu domu Tembi Locke - okładka książki

Od zera. Wspomnienia o miłości, Sycylii i odnajdywaniu domu Tembi Locke - tył okładki książki

Od zera. Wspomnienia o miłości, Sycylii i odnajdywaniu domu Tembi Locke - okładka audiobooka MP3

Od zera. Wspomnienia o miłości, Sycylii i odnajdywaniu domu Tembi Locke - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
Stron:
351
Druk:
oprawa miękka

Serial Netflix

Bestseller New York Timesa

Reese’s Book Club

Ta książka wywołuje we mnie cały wachlarz emocji! [Tembi Locke] uczy się zdrowieć w najpiękniejszy sposób — poprzez wsparcie trzech pokoleń kobiet — i tak, jest też włoskie jedzenie.

Reese Witherspoon we wpisie dla swojego fanklubu (https://hello-sunshine.com/book-club/)

Pierwszy raz Tembi spotkała Saro na ulicy we Florencji. Uczucie między nimi wybuchło niemal natychmiast, choć pochodzili z całkowicie różnych światów. Saro był rodowitym Sycylijczykiem i szefem kuchni, a Tembi — czarnoskórą Amerykanką, artystką. Rodzina Saro ceniła tradycję i nie chciała zaakceptować jego małżeństwa z Tembi. Ich miłość jednak w końcu pokonała tę niechęć. Wtedy zjawił się nowy, groźny wróg — nowotwór. Saro dzielnie walczył o każdy dzień, ale bezlitosna choroba nie ustępowała. Mieli dla siebie coraz mniej czasu...

Sycylijczycy mawiają, że każda historia zaczyna się od małżeństwa lub śmierci. Od zera jest właśnie taką historią i — co istotne — wydarzyła się naprawdę. Po śmierci ukochanego kobieta wyjechała na sycylijską wieś, gdzie spędziła wiele dni ze swoją córką i teściową. Szukała śladów utraconej miłości, próbowała się nauczyć żyć bez Saro i pogodzić ze swoim wdowieństwem. Nie było to łatwe, ale proste życie, tradycyjna kuchnia i mądrość zżytej społeczności pozwoliły Tembi wreszcie odnaleźć ukojenie i odkryć tajemniczą siłę płynącą ze wsparcia kochającej się rodziny i trzech pokoleń kobiet.

Ta wzruszająca i pięknie napisana opowieść pokaże Ci, jak ważna jest odwaga, aby sięgnąć po miłość i walczyć o to, co ważne. Uzmysłowi Ci również, że zawsze jest nadzieja na odbudowanie siebie, nawet po najbardziej bolesnej stracie. Przekonasz się też, że włoskie jedzenie może smakować jak szczęśliwe życie.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Tembi Locke jest aktorką, scenarzystką i rozchwytywaną mówczynią TEDx. Występowała gościnnie w serialach Bajer z Bel-Air i Przyjaciele, ale prawdziwą popularność zdobyła dzięki głównej roli w Sliders. Piąty wymiar, w którym pojawiła się w piątym sezonie. Rozpowszechnia w społeczeństwie wiedzę o przeżywaniu żałoby i o odporności w sytuacjach transformacji, a także o sztuce pielęgnowania relacji. Współtworzyła oparty na książce Od zera miniserial Netfliksa. Pochodzi z Houston w Teksasie, obecnie mieszka z rodziną w Los Angeles.

Editio - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności

Darmowa dostawa za 0 zł