Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Od zera. Wspomnienia o miłości, Sycylii i odnajdywaniu domu

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Tembi Locke
Wydawnictwo:
Editio
Wydawnictwo:
Editio
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
352
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     PDF
     ePub
     Mobi

Książka (29,94 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-40%)
29,94 zł

Dodaj do Wysyłamy w 24h

(29,94 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook (24,95 zł najniższa cena z 30 dni)

49,90 zł (-45%)
27,45 zł

Dodaj do lub Kup na prezent Kup 1-kliknięciem

(24,95 zł najniższa cena z 30 dni)

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Serial Netflix

Bestseller New York Timesa

Reese's Book Club

Ta książka wywołuje we mnie cały wachlarz emocji! [Tembi Locke] uczy się zdrowieć w najpiękniejszy sposób - poprzez wsparcie trzech pokoleń kobiet - i tak, jest też włoskie jedzenie.

Reese Witherspoon we wpisie dla swojego fanklubu (https://hello-sunshine.com/book-club/)

Pierwszy raz Tembi spotkała Saro na ulicy we Florencji. Uczucie między nimi wybuchło niemal natychmiast, choć pochodzili z całkowicie różnych światów. Saro był rodowitym Sycylijczykiem i szefem kuchni, a Tembi - czarnoskórą Amerykanką, artystką. Rodzina Saro ceniła tradycję i nie chciała zaakceptować jego małżeństwa z Tembi. Ich miłość jednak w końcu pokonała tę niechęć. Wtedy zjawił się nowy, groźny wróg - nowotwór. Saro dzielnie walczył o każdy dzień, ale bezlitosna choroba nie ustępowała. Mieli dla siebie coraz mniej czasu...

Sycylijczycy mawiają, że każda historia zaczyna się od małżeństwa lub śmierci. Od zera jest właśnie taką historią i - co istotne - wydarzyła się naprawdę. Po śmierci ukochanego kobieta wyjechała na sycylijską wieś, gdzie spędziła wiele dni ze swoją córką i teściową. Szukała śladów utraconej miłości, próbowała się nauczyć żyć bez Saro i pogodzić ze swoim wdowieństwem. Nie było to łatwe, ale proste życie, tradycyjna kuchnia i mądrość zżytej społeczności pozwoliły Tembi wreszcie odnaleźć ukojenie i odkryć tajemniczą siłę płynącą ze wsparcia kochającej się rodziny i trzech pokoleń kobiet.

Ta wzruszająca i pięknie napisana opowieść pokaże Ci, jak ważna jest odwaga, aby sięgnąć po miłość i walczyć o to, co ważne. Uzmysłowi Ci również, że zawsze jest nadzieja na odbudowanie siebie, nawet po najbardziej bolesnej stracie. Przekonasz się też, że włoskie jedzenie może smakować jak szczęśliwe życie.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Tembi Locke jest aktorką, scenarzystką i rozchwytywaną mówczynią TEDx. Występowała gościnnie w serialach Bajer z Bel-Air i Przyjaciele, ale prawdziwą popularność zdobyła dzięki głównej roli w Sliders. Piąty wymiar, w którym pojawiła się w piątym sezonie. Rozpowszechnia w społeczeństwie wiedzę o przeżywaniu żałoby i o odporności w sytuacjach transformacji, a także o sztuce pielęgnowania relacji. Współtworzyła oparty na książce Od zera miniserial Netfliksa. Pochodzi z Houston w Teksasie, obecnie mieszka z rodziną w Los Angeles.

Editio - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności