Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Sny Morfeusza (10)

55

2016-07-25
Cyrysia , kryniame@wp.pl
Intensywna, zaskakująca i bezpruderyjna powieść z pieprzykiem. Z każdą kolejną przeczytaną stroną coraz mocniej wciąga w niebezpieczny świat mrocznych tajemnic, dzikich żądz i wstydliwych sekretów, aby pokazać nam zupełnie inny wymiar miłości. ISTNA PETARDA!
2019-07-13
Grayka
Zakochałam się w niej po prostu. Cudna !!!
2016-06-23
Black Girl
Ta książka to będzie HIT! Czegoś takiego jeszcze u nas nie było! Serdecznie polecam!
2016-06-07
degustatorka ksiazek
Czy jesteś gotowa na wędrówkę po krainie Morfeusza? zapraszam na przedpremierową recenzję https://degustacjaksiazek.blogspot.com/2016/06/przedpremierowo-sny-morfeusza-kn-haner.html
2016-07-22
bez podpisu
Cóż co mogę powiedzieć o tej książce to że nigdy nie odłóże jej na półkie żeby kurz się zbierał. Będę powraca do niej zawsze ponieważ jest interesująca i bardzo ciekawa,ponieważ nie wiadomo Co będzie na następnej stronie
2016-07-22
Natalia Fabisiak
Autorka nie kłamała mówiąc że książka jest inna niż wszystkie. Historia Adama i Cassandry wciąga od pierwszych stron. Na przemian zalewa nas fala emocji, raz jest gorąco a za chwilę lodowe fale przeszywają do szpiku kości.Historia bohaterów wyrywa się poza schemat, a autorka sprawia,że czytelnik sięgnie po jej kolejne książki, by ponownie poczuć tą burzę emocji. Z czystym sumieniem polecam Sny Morfeusza i czekam na kontynuacje.
2016-08-29
Anna Kimszal , fizjoterapeuta
Książkę przeczytałam w dwa wieczory tak bardzo pochłania i wciąga, nie mogłam się oderwać ciągle myślałam co dalej i jak to wszystko się rozkręci jak dla mnie książka cudowna mocno oderwała mnie od rzeczywistości co bardzo trudno uczynić ponieważ jestem mocno zapracowana a jej to się udało w 100%. Polecam gorąco dla Kobiet które lubią ten klimat mnie osobiście rozpaliła ;-) mąż ode mnie uciekał :-) Gratuluje autorce kolejnej udanej książki i czekam na dalsze losy. Pozdrawiam Cie serdecznie Kochana i życzę dużo sukcesów bo naprawdę jesteś bardzo dobra w tym co robisz .
2016-07-28
Levi , ewelina.skrzat.pl@wp.pl
Fantastyczna historia, wciągająca od początku do końca. Polecam