Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Rune. Podróż pierwszej tajemnicy (3)

6

2018-12-11
Tryggvis
Skandynawski klimat dość surowych relacji człowieka z przyrodą. Bez taryfy ulgowej ze względu na wiek chłopięcy. Rune musi poznać i zrozumieć środowisko, a pomagają mu w tym mówiące zwierzęta. Cała opowieść ma formę wędrówki przez różne krainy, z biwakowaniem i wtrącaniem refleksji o rodzinie. Polecam jako solidną odtrutkę na dziecięce zapatrzenie w ekran. Na przykład pod choinkę, najlepiej żywą.
2018-12-11
kanzy
Pogłębianie wyobraźni i wolnej woli, budowanie charakteru, dziedzictwo męskości, pamięć o bliskich, oczekiwana i nieoczekiwana przygoda, twarda ścieżka, smak samotności, odkrywanie znaczeń, czytanie znaków, porozumienie z nieznajomymi, odporność na niewygody, głód i pragnienie, wartość wspomnień, dom i powrót. Czy to jest książka dla Twojego syna? I dlaczego bardziej, niż inne?
2018-12-11
PrzezMost
Chłopięca lektura obowiązkowa. Jeżeli dziadek czytał "Tajemnicza wyprawę Tomka", to wnuk powinien znać tajemniczą wyprawę Rune. Każdy czas, każde pokolenie ma swoich młodych idoli wędrujących. Poczekamy na następne odcinki tajemniczych podróży Runego.