Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Piekielna umowa

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
Editio Red
Wydawnictwo:
Editio Red
Ocena:
Stron:
240
Druk:
oprawa miękka
Dostępne formaty:
     ePub
     Mobi
Czytaj fragment

Książka (33,68 zł najniższa cena z 30 dni)

44,90 zł (-25%)
33,68 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Dodaj do

Przedsprzedaż Realizacja zamówień od 2024-06-05
(33,68 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook

44,90 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Przenieś na półkę

Do przechowalni

Powiadom o dostępności audiobooka »

Ona prowadzi klub ze striptizem, on zatrudnia się w nim jako ochroniarz

Samantha Baker ma jeden cel: uratować młodszą siostrę. By zwrócić Oliv wolność, Sammy jest gotowa stanąć u bram piekła i podpisać kontrakt z samym diabłem. I robi to, kiedy wszystkie inne możliwości zawodzą. Zanim przyjdzie jej zacząć spłacać dług, Samantha wraz z Oliv przeprowadzają się do Miami, gdzie obie zamierzają zacząć nowe życie... W tym celu przyda im się spadek, jaki niespodziewanie otrzymała starsza z sióstr. Zapisany jej w testamencie budynek jest zaniedbany, jednak przedstawia sobą pewną wartość i idealnie nadaje się na lokal ze striptizem o nazwie Hell.

Wydaje się, że panna Baker ma głowę do interesów - klub szybko zaczyna przynosić dochody, zainteresowanych nie brakuje, alkohol leje się strumieniami. Właścicielka zdecydowanie musi zatrudnić więcej ochroniarzy. Silnych facetów, którzy będą bronić jej dziewczyn przed rozochoconymi klientami. Takich jak Silvio i jego brat Mike. Wielki, umięśniony, o ramionach pokrytych licznymi tatuażami. Niestety, Sammy nie wie, że Mike zatrudnił się w klubie w zupełnie innym celu niż świadczenie usług ochrony...


Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorze książki

Anna Wolf - mieszka w Gorzowie Wielkopolskim. Posiadaczka dwóch psów i dwóch kotów oraz wielu tatuaży. Uwielbia pić kawę o poranku. Zakochana nie tylko w tworzeniu powieści, ale również w odkrywaniu nowych miejsc.

Editio Red - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności