Bony podarunkowe Podaruj ebooka
ODBIERZ TWÓJ BONUS: »

Pumpkinheads. Sezonowi przyjaciele

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Wydawnictwo:
beYA
Ocena:
Stron:
224
Druk:
oprawa miękka
Czytaj fragment

Deja i Josiah byli dobrymi przyjaciółmi, choć nie widywali się codziennie. Spotykali się na początku września ― na najlepszej farmie dyń w Nebrasce, a może i na całym świecie ― a potem, pod koniec października, rozjeżdżali się do swoich domów. Ten sezon dyniowy był ich ostatnim, gdyż po ukończeniu liceum oboje wybierali się do college'u. Nadszedł wieczór Halloween. Dobiegał końca pobyt na farmie, zaczynała się ostatnia zmiana i nieuchronnie zbliżał się moment pożegnania.

Melancholijny Josiah chciał spędzić ten dzień na smutnych wspomnieniach i sprzedaży fasolki odwiedzającym, ale Deja miała inny pomysł. Skoro to ich ostatnia zmiana, ostatnia noc, powinna być niezapomniana i... odrobinę szalona. Josiah, choć z obawą, zdecydował się towarzyszyć swojej przyjaciółce. Mieli zamiar zwiedzić wszystkie zakamarki farmy, nacieszyć się różnymi atrakcjami, spróbować pysznych przekąsek i po prostu świetnie się ze sobą bawić. Ale gdzieś tam, pomiędzy dyniowymi przysmakami, wśród jesiennych mroków, czaiła się miłość...

Sezon na miłość nie skończy się tej nocy!


Książka dla czytelników powyżej trzeciego roku życia.

Wybrane bestsellery

O autorach książki

Rainbow Rowell jest amerykańską pisarką, autorką bestsellerów „New York Timesa”, między innymi Fangirl, Eleonora i Park, Nie poddawaj się. Pisała też scenariusze do komiksów Marvela. Mieszka i tworzy w Omaha w stanie Nebraska.

Faith Erin Hicks jest kanadyjską rysowniczką i pisarką, autorką licznych powieści graficznych, w tym trylogii Nameless City. Dwukrotnie zdobyła Nagrodę Eisnera, za Przygody Superhero Girl i za Comics Will Break Your Heart. Mieszka w Vancouver.

beYA - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności